Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zimowe biegi w Parku Piastowskim

Autor admin
Data utworzenia: 13 grudzień 2021, 16:19 Wszystkich komentarzy: 1


Zimowe biegi w Parku Piastowskim

Burmistrz Chojnowa objął honorowy patronat nad pierwszą edycją zimowego cykl biegów przełajowych Orientpark Winter Cup. Pierwszy etap zaplanowano w najbliższą niedzielę w Parku Piastowskim.

O wydarzeniu informuje Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

- Inauguracyjny bieg już 19 grudnia 2021 (niedziela) w Parku Piastów, w Chojnowie. Trasa trudna technicznie. Dużo podbiegów, zbiegów, zmian kierunku, czasami dość wąsko, a to wszystko na ziemno-błotnistym podłożu pokrytym liśćmi. Będzie jednak gdzie się rozpędzić. Pod koniec każdego okrążenia ponad 350 metrowy płaski odcinek chodnika. To wszystko powoduje, że trasa jest bardzo urozmaicona i ciekawa, po prostu prawdziwy cross ! Bieg główny wystartuje o godz. 11:00 i będzie rozgrywany na dwóch dystansach tj 5 km (dwie pętle trasy), 10 km (cztery pętle). Godzinę wcześniej (10:00) wystartują dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych na trzech dystansach od 600 do 2000 m.

Wydarzenie w naszym mieście organizowane jest przez pod honorowym patronatem burmistrza Jana Serkiesa.

Kolejne etapy zaplanowano w Bolesławcu, Jurkowie i Grodźcu. Zgłoszenia do poszczególnych biegów i całego cyklu możliwe są za pośrednictwem serwisu tech-race.pl.


Komentarze

mam,pytanie ,czy pan burmistrz również będzie,,biegał,,?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.