Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Urząd Miejski przypomniał mieszkańcom o obowiązku odśnieżania

Autor admin
Data utworzenia: 10 grudzień 2021, 10:03 Wszystkich komentarzy: 3


Urząd Miejski przypomniał mieszkańcom o obowiązku odśnieżania

Wydział Rozwoju Gospodarczego Miasta wystosował do mieszkańców Chojnowa przypomnienie związane z obowiązkiem utrzymywania bieżącego porządku i czystości chodników przylegających do nieruchomości.

- Wydział Rozwoju Gospodarczego Miasta przypomina o obowiązku utrzymywania bieżącego porządku i czystości chodników przylegających do nieruchomości. Do obowiązków właścicieli nieruchomości należy: uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości - czytamy w komunikacie.

Za chodnik w rozumieniu przepisów uznaje się wydzieloną część drogi publicznej, służącą dla ruchu pieszego, położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości. Zgodnie z przepisami właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych.


Komentarze

A ja przypominam WRGM aby przypomniał posiadaczom piesków, aby ci przypomnieli swoim pupilkom, że jest obowiązek sprzątania odchodów zostawianych na chodnikach! Przy odśnieżaniu takiego chodnika powstaje jedno wielkie szambo - śnieg wymieszany jest odchodami! Dlatego moim zdaniem chodniki, gdzie jest duży ruch pieszych, powinny być sprzątane na koszt Miasta!
zgłoś komentarz
Sprzątać masz Ty obywatelu, ale tylko spróbuj się napić na tym chodniku piwa... :D
zgłoś komentarz
Miasto przypomina ,ale samo nic nie robi. Wiele chodników należących do miasta nie było odśnieżonych. Może należy dać przykład
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.