Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Charytatywna Grupa Wsparcia Pszczółki Mai zaprasza do zakupu książki. Szczytny cel

Autor admin
Data utworzenia: 08 grudzień 2021, 15:35 Wszystkich komentarzy: 0


Charytatywna Grupa Wsparcia Pszczółki Mai zaprasza do zakupu książki. Szczytny cel

Charytatywna Grupa Wsparcia Pszczółki Mai zachęca do zakupu książeczki "Amelka i 9 wyzwań", będącej wierszo-bajką napisaną specjalnie na rzecz pomocy Amelce Gmyrek, która od roku walczy o zebranie aż 9 mln złotych na nierefundowaną terapię genową przeciw SMA.

Amelka to 2-letnia dziewczynka, która zasługuje na piękne dzieciństwo i dobre życie jak każde dziecko! Brakuje wciąż 2.2 mln złotych, a czasu jest coraz mniej. Lek można podać tylko do 13.5 kg wagi dziecka, a Amelka waży już ponad 12 kg.

- Książeczka opowiada w baśniowy sposób historię naszej zbiórki, w której bohaterami jesteście Wy: każda osoba, która zbiera kasztany, grosze, nakrętki, piecze ciasto, licytuje przedmioty, organizuje festyny, akcje w terenie, maratony zumby, odrestaurowuje skodę, wsiada na rower czy quad i przemierza kilometry... Każdy z Was odnajdzie tu cząstkę siebie! Każdy z Was stworzył tę historię - czytamy w opisie aukcji.

Książeczka idealna do czytania dzieciom, ale i dorośli uśmiechną się znajdując swoją postać i utożsamiając się z bohaterami.

Cały dochód z zakupu książeczki trafia na konto Amelki w fundacji siepomaga.

"Amelka i 9 wyzwań" na Allegro

Chojnów pomaga Amelce

To nie pierwsza zbiórka charytatywna na rzecz Amelki. Na zakończenie wakacji wesprzeć zbiórkę mogliśmy na festynie zorganizowanym przez Quad Cross Chojnów w Jerzmanowicach.

W pomoc włączyli się także członkowie Eucharystycznego Ruchu Młodych i Stowarzyszenia Imelda, którzy wykonali kartki świąteczne, które można było nabyć po niedzielnych mszach w chojnowskich parafiach.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.