Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Konkurs Mikołajkowy. Wygraj bon do wykorzystania w Bistro u Sabcia [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 06 grudzień 2021, 16:04


Konkurs Mikołajkowy. Wygraj bon do wykorzystania w Bistro u Sabcia [WYNIKI KONKURSU]

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie mikołajkowym, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Bistro u Sabcia.

To właśnie dziś obchodzimy wspomnienie świętego Mikołaja. Zwyczaj wręczania prezentów 6 grudnia wywodził się ze średniowiecznych legend o życiu świętego, które stały się bardzo popularne dzięki przedstawieniom wystawianym od X wieku 6 grudnia.

KONKURS!

My również mamy dla Was prezenty! Do rozdania są trzy bony o wartości 50 złotych, do wykorzystania w chojnowskim Bistro u Sabcia.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakie są atrybuty świętego Mikołaja?

Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu. Czekamy do 7 grudnia, do godziny 14:00.

Zapraszamy do udziału!

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Po odbiór nagrody zgłoszą się:

Ewa Burzmińska
Tomek Biernacki
Sebastian Gawron

Gratulujemy.


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.