Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UM zapowiada konsultacje społeczne w sprawie oferty kulturalno-sportowej Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 04 grudzień 2021, 18:20 Wszystkich komentarzy: 6


UM zapowiada konsultacje społeczne w sprawie oferty kulturalno-sportowej Chojnowa

Na przełomie stycznia i lutego planowane są konsultacje społeczne na temat oferty kulturalno-sportowej Chojnowa. - Będziesz mógł/mogła wyrazić swoje zdanie na temat wydarzeń, które odbywają się w mieście, a także pomóc w stworzeniu nowej oferty - informuje Urząd Miejski.

- Miasto Chojnów bierze udział w projekcie „Konsultacje społeczne szyte na miarę". Projekt ten został stworzony, by w praktyce przybliżyć ideę partycypacji obywatelskiej mieszkańcom mniejszych gmin Dolnego Śląska - czytamy w zapowiedzi - Projekt „Konsultacje społeczne szyte na miarę" jest realizowany przez Fundację na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS) z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

W konsultacjach społecznych może wziąć udział każdy, kto ma taką potrzebę, niezależnie od tego, czy mieszka w Chojnowie na stałe, czasowo, uczy się lub pracuje. W celu wzmocnienia roli konsultacji społecznych w Chojnowie został powołany specjalny zespół, w którego skład wchodzą: Emilia Grześkowiak - inspektor ds. administracyjnych i informacji publicznej, Katarzyna Jaworska - podinspektor ds. administracyjnych i promocji, Barbara Landzberg - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Marzena Anton - prezes UKS Oriens.

Jak tłumaczą organizatorzy, istotą konsultacji społecznych jest wspólny namysł nad możliwymi propozycjami, które odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby danej społeczności. - Biorąc udział w konsultacjach, należy jednak pamiętać, że ostateczne decyzje zarezerwowane są dla władz - czytamy w komunikacie UM.


Komentarze

A w ogóle odbywają się jakieś wydarzenia?,od półtora roku nic się tu kompletnie nie dzieje. Jakoś w innych miastach były imprezy,czy tam covida nie było?
zgłoś komentarz
A w ogóle odbywają się jakieś wydarzenia?,od półtora roku nic się tu kompletnie nie dzieje. Jakoś w innych miastach były imprezy,czy tam covida nie było?
W gminie też już dawno nic ciekawego nie było, kiedyś to chociaż targi odbywały się w Piotrowicach
zgłoś komentarz
Prawda jest taka że nic kompletnie się nie dzieje w naszym grodzie.Nie wspomnę o Domu Kultury gdzie wieje całkowitym marazmem zero pomysłowośći chęci i organizacji.Taki piękny budynek a istnieje tylko po to aby utrzymywać człowieka który kompletnie nic nie wnosi w rozwój chociażby młodego pokolenia.Do dzieła panie dyrektorze!zbyt długo trwa ten stan rzeczy.Nie ma na to wytłumaczenia Dom Kultury ma żyć nie tylko wewnątrz od kwietnia do pazdziernika jest mnóstwo czasu na organizację wydarzeń dla mieszkańców.
zgłoś komentarz
,,rzetelny komentator,,dobrze napisałeś,taka jest niestety prawda
zgłoś komentarz
Smutna prawda jest taka że nasze płacze tutaj w komentarzach nikogo nie obchodzą :D
zgłoś komentarz
Będziecie mieć te konsultacje tam będziecie mogli się wyżalić, może akurat przypadkiem ktoś to przeczyta :D A co do Moksiru niedługo ma być nowy dyrektor, zobaczymy czy zmieni się tylko osoba na stołku czy coś więcej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.