Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przygotuj się na święta i zimę z chojnowską Mrówką [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 23 grudzień 2021, 09:55


Przygotuj się na święta i zimę z chojnowską Mrówką [WYNIKI KONKURSU]

Już za kilka tygodni Święta Bożego Narodzenia - okres magiczny i wart odpowiedniego celebrowania. Chojnowska Mrówka z tej okazji przygotowała świąteczną ofertę - zapoznaj się z nią i spraw sobie i najbliższym wyjątkowy prezent.

Boże Narodzenie, jak chyba żadne inne święta, to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Co roku, już w listopadzie, market Mrówka odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, wprowadza do swojej oferty szeroką gamę produktów, dzięki którym bez problemu zorganizujesz święta dla swojej rodziny i zadbasz o ich odpowiednią atmosferę - na spokojnie i bez stresów.

Tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia jest mnóstwo. Jedną z najważniejszych jest ubieranie choinki i ozdabianie naszych domów. W Mrówce znajdziesz szeroką gamę najróżniejszych ozdób świątecznych - począwszy od choinek (sztucznych i żywych - ciętych i do wysadzenia), poprzez ozdoby choinkowe, kończąc na dekoracjach i gadżetach, którymi ozdobisz mieszkanie i oświetlisz dom. Różnorodność prezentowanych na sklepowych półkach dodatków pozwala podarować bliskim święta, o jakich tylko marzą i wprowadzić wszystkich w odpowiedni nastrój.


Mrówka to dobry wybór dla osób poszukujących odpowiedniego prezentu. Znajdziesz tu bogatą i różnorodną ofertę artykułów, które idealnie sprawdzą się jako upominek - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, w tym: zabawki, zestawy kosmetyków, elementy wystroju domu, sprzęt AGD, naczynia, zestawy prezentowe dla mężczyzn, ceramika, zestawy do wypieku ciast, co nieco dla hobbystów i majsterkowiczów oraz rośliny, w tym takie, które doskonale dopasują się do świątecznych dekoracji...

Jeśli mimo to, nie wiesz co wybrać na prezent, dobrym pomysłem mogą okazać się bony podarunkowe, które sprawdzą się zarówno w okresie świątecznym jak i przy innych okazjach.


UWAGA! Klienci, którzy do świąt Bożego Narodzenia zrobią zakupy powyżej 1000 złotych, otrzymają bon zakupowy na 50 złotych oraz upominek. W puli nagród znajdują się m.in.: dron, mały sprzęt AGD, drukarka atramentowa oraz wiele innych upominków...

Przygotuj się na zimę

Jeszcze przed świętami przywitamy astronomiczną zimę. Nie ma jednak co czekać, gdyż już teraz jesienna aura daje nam się mocno we znaki. Nie czekaj na pierwszy śnieg i już dziś zaopatrz się w łopatę do odśnieżania czy sól drogową. Na sklepowych półkach znajdziesz także szeroki wybór ekologicznego i wydajnego opału czy chociażby sanki - nieodłączny element zimowych zabaw na śniegu.

Z Mrówką zadbasz również o zwierzęta. Zimą - zwłaszcza podczas wysokich mrozów i przy dużych opadach śniegu - warto pamiętać o ptakach. Podstawą jest jednak odpowiedni pokarm, który znajdziesz w markecie.


KONKURS

Zapraszamy do udziału w przedświątecznym konkursie, w którym do wygrania będą trzy nagrody: Cięta choinka, myjka do okien Vileda oraz czajnik bezprzewodowy Banquet.

By zdobyć szansę na jedną z tych nagród, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jakich potraw nigdy nie brakuje na Waszym świątecznym stole?

Na odpowiedzi czekamy do 23 grudnia, do godziny 10:00. Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu facebookowym.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Na liście zwycięzców znaleźli się:

Ala Urbanowska - cięta choinka
Barbara Butyńska - myjka do okien Vileda
Barbara Rychlik - czajnik bezprzewodowy Banquet

Gratulejemy!


Mrówka Chojnów, ulica Zielona 2
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.