Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Starostwo zaprasza do udziału w zbiorce darów dla rodaków na wschodzie

Author: admin
Creation date: 29 November 2021, 15:12 All comments: 0


Starostwo zaprasza do udziału w zbiorce darów dla rodaków na wschodzie

Starostwo Powiatowe zaprasza do przyłączenia się do akcji zbiórki darów dla rodaków na Kresach Wschodnich. Ofiarować można: środki dezynfekujące, higieniczne, produkty spożywcze, słodycze, kosmetyki i chemię gospodarczą.

- Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy otwieramy serca na potrzeby drugiego człowieka. To okres niezwykły, kiedy spełniają się marzenia. Czas trwania pandemii koronawirusa sprawił, że nagle zmieniło się życie milionów ludzi. Troska o zdrowie swoje i swoich bliskich, przyjaciół, znajomych sprawiły, że ludzi połączyły te same obawy. Okres pandemii to czas, w którym możemy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby naszych Rodaków na Wschodzie i wspomóc ich w tym trudnym okresie - czytamy w komunikacie na stronie legnickiego starostwa.

Akcja organizowana jest przez Grażynę Orłowską - Sondej ze Studia Wschód we Wrocławiu. Dary zbierane będą do 10 grudnia w pokoju nr 222 w budynku legnickiego starostwa. Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji mogą skontaktować się telefonicznie z organizatorami (76 724 35 67).

- Sprawmy, by w te Święta Bożego Narodzenia w domach polskich rodzin na Kresach Wschodnich zagościła radość i spokój - apelują organizatorzy - Podzielmy się dobrem i okażmy naszą serdeczność. Ofiarować można: środki dezynfekujące, higieniczne, produkty spożywcze, słodycze, kosmetyki i chemię gospodarczą.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.