Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedszkole Miejskie nr 3: Cztery grupy na kwarantannie

Autor admin
Data utworzenia: 25 listopad 2021, 16:31 Wszystkich komentarzy: 0


Przedszkole Miejskie nr 3: Cztery grupy na kwarantannie

Narastają problemy związane z potwierdzonymi wynikami testów na COVID-19 w lokalnych placówkach oświatowych. W Przedszkolu Miejskim nr 3 na kwarantannie są już cztery grupy.

W minionym tygodniu informowaliśmy o kwarantannie w jednej z grup w Przedszkolu Miejskim nr 1. Pozytywny wynik na COVID-19 pojawił się również u jednego pracownika Przedszkola nr 3. W efekcie od wtorku grupa Biedronek pozostaje na kwarantannie. To jednak nie wszystko.

- Szanowni Państwo, W związku z nasilającymi się zachorowaniami na kwarantannie przebywają już cztery grupy przedszkolne - poinformowało dzisiaj Przedszkole Miejskie nr 3 - Prosimy, jeżeli istnieje taka możliwość pozostawić dzieci w domu (nawet zdrowe). Dzieci z widocznymi infekcjami bezwarunkowo zatrzymać w domach. Jedynie wspólne dbanie o siebie może zatrzymać kolejne zachorowania.

Do rodziców apeluje także Przedszkole Miejskie nr 1. - W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną apelujemy o restrykcyjne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego na terenie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie i o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie placówki.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.