Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UM czeka na decyzje związane z dopuszczeniem skateparku i pumptracka do użytkowania

Autor admin
Data utworzenia: 24 listopad 2021, 16:09 Wszystkich komentarzy: 0


UM czeka na decyzje związane z dopuszczeniem skateparku i pumptracka do użytkowania

Zakończyły się prace nad chojnowskim skateparkiem i pumptrackiem. - Czekamy na decyzje związane z dopuszczeniem obiektu do użytkowania - informuje Urząd Miejski. Zobacz jak prezentuje się nowy teren rekreacyjno-sportowy.

- Zakończyła się budowa wyczekiwanej przez dzieci i młodzież inwestycji, jaką była budowa skate parku i pump tracka. Warto przypomnieć, że to pomysł ponad 100 młodych osób, które zwróciły się z prośbą i wnioskiem o rozpatrzenie budowy nowych rekreacyjnych obiektów w Chojnowie. 23 listopada inwestycja została odebrana przez komisje. Rozpoczęto procedurę pozwolenia na użytkowanie terenu rekreacyjno - sportowego. Obiekt zgłoszono do nadzoru budowlanego Państwowej Straży Pożarnej i Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. Czekamy na decyzje związane z dopuszczeniem obiektu do użytkowania - informuje chojnowski ratusz.

Cały teren - łącznie z nową ścieżką dla pieszych - został ogrodzony. Na chwilę obecną wciąż pozostaje terenem budowy.

Asfaltowy tor o kształcie zamkniętej kuli, zbudowany z szybkich zakrętów i muld będzie torem typowo rowerowym, co jednak nie zmienia faktu, że będą mogli z niego korzystać również miłośnicy rolek, hulajnóg i deskorolek. Obok ulokowany został betonowy skatepark o powierzchni użytkowej 450 m2. Elementy skateparku przeznaczone będą do jazdy na deskorolkach, rolkach, rowerach typu BMX oraz hulajnogach z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych użytkownikach.



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.