Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Policjanci zatrzymali kolejnych 12 poszukiwanych

Autor admin
Data utworzenia: 22 listopad 2021, 13:45 Wszystkich komentarzy: 0


Policjanci zatrzymali kolejnych 12 poszukiwanych

Funkcjonariusze pełniący służbę na terenie Legnicy i powiatu legnickiego w ciągu minionego weekendu zatrzymali aż 12 osób ukrywających się przed organami ścigania.

Tego typu akcje, nakierowane na osoby ukrywające się przed służbami, organizowane są cyklicznie.

- Każdego dnia funkcjonariusze pełniący służbę na terenie miasta i powiatu legnickiego wykonują czynności operacyjne mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Akcje „Poszukiwany” przeprowadzane są cyklicznie, a poprzedza ja wnikliwa analiza prowadzonych śledztw i dochodzeń. Organizowaniem takich działań zajmują się wyspecjalizowani policjanci do spraw poszukiwań - tłumaczy asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

W ciągu minionego weekendu zatrzymano 12 ukrywających się przed organami ścigania. Podstawami wykonania tych czynności były między innymi wydane nakazy i decyzje Prokuratury oraz Sądów o doprowadzeniu do zakładu karnego lub  innych jednostek Policji.

W realizowanie akcji "Poszukiwany" angażują się policjanci ze wszystkich pionów i jednostek działających na terenie Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.