Query error chojnow.pl - Kwarantanna w jednej z przedszkolnych grup
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kwarantanna w jednej z przedszkolnych grup

Autor admin
Data utworzenia: 22 listopad 2021, 13:05 Wszystkich komentarzy: 0


Kwarantanna w jednej z przedszkolnych grup

Wzrost liczby zakażonych dotyka także placówki oświatowe. W Przedszkolu Miejskim nr 1 na kwarantannie przebywa jedna grupa. Sytuacja spowodowana jest potwierdzonymi przypadkami wśród osób z personelu.

- W związku z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa wśród osób z personelu jedna grupa przedszkolna przebywa na kwarantannie. Prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego oraz o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych - czytamy w komunikacie opublikowanym przez przedszkole.

W ciągu minionej doby potwierdzono 11 nowych przypadków zakażeń w powiecie legnickim (wykonano 35 testów). Na kwarantannie w powiecie przebywa 656 osób.

Jak podaje TVN24, w całej Polsce na zdalnym nauczaniu przebywa 320 dzieci. Liczba ta wzrasta, a kwarantanną obejmowane są poszczególne klasy i grupy. Ministerstwo Edukacji nie przewiduje systemowego przejścia na tryb zdalny. - Wiemy, że tryb zdalny wyrządza sporo szkód w wiedzy i kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej - tłumaczy minister Przemysław Czarnek - Nie jestem w stanie przewidzieć, co będzie za miesiąc, dwa, trzy - dodał.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.