Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zespół Pokolenia zaprasza na koncert w Domu Kultury

Autor Zespół Pokolenia
Data utworzenia: 19 listopad 2021, 12:20 Wszystkich komentarzy: 0


Zespół Pokolenia zaprasza na koncert w Domu Kultury

Zespół wokalno-instrumentalny „Pokolenia” serdecznie zaprasza na koncert 25 listopada 2021 r. (czwartek) o godzinie 18.00, do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie. Podczas koncertu będą państwo mieli okazję wysłuchać wyjątkowych aranżacji współczesnych utworów chrześcijańskich niosących ze sobą uniwersalne przesłanie wiary, nadziei, miłości i pokoju.

Zespół Pokolenia to uczestnik wielu festiwali muzyki chrześcijańskiej oraz organizator koncertów charytatywnych. Tym razem koncert będzie również okazją do przekazanie dobrowolnego daru na szczytny cel- remont Rodzinnego Domu Dziecka w Rębiszowie. W kwietniu 2021 r. na skutek pożaru rodzina straciła prawie cały dorobek życia. Ta zbiórka to spontaniczny odruch niesienia pomocy zainicjowany przez członków Moto Club Helix (Legnica i okolice).

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym, obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w MOKSiR Chojnów (od 19.11.2021r. w kasie kina lub do odebrania przed koncertem). Liczba miejsc ograniczona (150 osób na widowni).

Serdecznie zapraszamy na koncert mieszkańców Chojnowa i okolic.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.