Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Niemczyk w finale MP. Zobacz jego walkę w TVP Sport

Autor admin
Data utworzenia: 19 listopad 2021, 10:15 Wszystkich komentarzy: 0


Łukasz Niemczyk w finale MP. Zobacz jego walkę w TVP Sport

Przed nami gala finałowa Mistrzostw Polski seniorów w boksie. Na ringu zobaczymy Łukasza Niemczyka, który pewnym krokiem przebrnął przez półfinał i dziś zawalczy o złoto.

W półfinałowej walce przeciwnikiem Łukasza Niemczyka był Dominik Kida z Podkarpacia. Podopieczny trenera Arkadiusza Lewandowskiego nie dał cienia szansy ubiegłorocznemu Mistrzowi Polski, pewnie wygrywając 5:0.

Rywalem Łukasza Niemczyka w finale będzie reprezentujący barwy województwa zachodniopomorskiego Daniel Piotrowski. - Jesteśmy tu tylko i wyłącznie po złoto - półśrodki nas nie interesują - zaznacza trener Arkadiusz Lewandowski.

Organizowane w wałbrzyskiej hali Aqua Zdrój mistrzostwa zgromadziły 350 zawodników z całej Polski. Gala Finałowa zawodów odbędzie się w piątek 19 listopada i będzie transmitowana na antenie TVP Sport. Początek finałów mężczyzn o godzinie 19:15. Zachęcamy do oglądania i kibicowania.

Startujący w kategorii 71 kg Łukasz Niemczyk drogę do strefy medalowej utorował sobie pewnie pokonując w fazie eliminacyjnej Jarosława Gałązkę (5:0) i Pawła Michalika (5:0), reprezentujących województwo mazowieckie oraz wygrywając z ćwierćfinale z byłym mistrzem Polski Łukaszem Zygułą z Pomorza (3:2).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.