Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zmotoryzowani Mikołaje wrócą na chojnowski Rynek. Trwa zbiórka funduszy

Autor admin
Data utworzenia: 29 listopad 2021, 12:57 Wszystkich komentarzy: 0


Zmotoryzowani Mikołaje wrócą na chojnowski Rynek. Trwa zbiórka funduszy

W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka funduszy zorganizowana przez Mikołajów na motocyklach, którzy co roku przyjeżdżają na chojnowski Rynek, by obdarować lokalne dzieci upominkami. Nie zabraknie ich również w tym roku.

- Mikołaje na motocyklach po raz kolejny wkraczają do akcji! W zeszłym roku dzięki naszym wspólnym siłom zakupiliśmy słodkie upominki oraz spersonalizowane prezenty i obdarowaliśmy nimi dzieci spotkane w centrum Chojnowa i Legnicy, odwiedziliśmy także dwa domy dziecka i rodzinę zastępczą. W tym roku po raz kolejny organizujemy zbiórkę funduszy, które pozwolą nam na zakup prezentów i upominków. Ponownie naszym celem jest odwiedzenie i obdarowanie dzieci z Chojnowa, Legnicy oraz rodzin potrzebujących - czytamy w opisie zbiórki.

Organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi do spędzenia czasu z Mikołajami oraz motocyklistów do aktywnego udziału w wydarzeniu. Zbiórkę wesprzeć możemy tutaj.

Mikołaje na motocyklach odwiedzą chojnowski Rynek 5 grudnia. Spodziewać możemy się ich o godzinie 10:00. Na godzinę 13:30 zaplanowano spotkanie w legnickiej Galerii Piastów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.