Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kupiłeś/aś samochód? - Rejestracja auta to już nie Twoje zmartwienie – zostaw to nam

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 09 listopad 2021, 12:33


Kupiłeś/aś samochód? - Rejestracja auta to już nie Twoje zmartwienie – zostaw to nam

Firma PA-RA specjalizuje się w rejestracji pojazdów zakupionych w kraju lub na terytorium UE. Oszczędzimy Twój czas i za Ciebie przebrniemy przez wszystkie procedury prawne oraz wymogi administracyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Bogate doświadczenie, doskonała znajomość przepisów oraz procedur prawnych i indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że w przeciągu jednego dnia dokonamy wszelkich formalności związanych z rejestracją Twojego auta.


Naszymi atutami są:


- oszczędność czasu – załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie skarbowym oraz wydziale komunikacji. Po upływie jednego dnia otrzymujesz wymagane dokumenty, nie tracąc czasu na wizytę w urzędach.

- kompleksowość – załatwiamy wszystkie formalności „od A do Z”. To my pilnujemy terminów czy masz już do odbioru z urzędu skarbowego zaświadczenie o zapłacie podatku akcyzowego, czy Twój „twardy” dowód rejestracyjny jest do odbioru w wydziale komunikacji. To my odbierzemy dokumenty i załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. A Ty… ciesz się swoim nowym samochodem.

- indywidualne podejście – jesteśmy małą firmą, która nie ma rozbudowanych struktur. Z każdym klientem spotykamy się osobiście i poznajemy jego potrzeby aby móc jak najlepiej rozpoznać problem i skutecznie go rozwiązać.

- pomoc i doradztwo - doświadczenie w pracy w administracji rządowej/skarbowej pozwala jak najlepiej doradzić Tobie jak najlepiej załatwić sprawę.
Oszczędzimy Twój czas i przebrniemy przez wszystkie procedury


Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej, które pozwala skutecznie rozwiązać problemy związane z rejestracja pojazdu oraz ze złożeniem wymaganych deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego. Wykonujemy czynności przed Naczelnikiem Urzędu Skarbowego właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania i reprezentujemy właściciela auta przed Wydziałami Komunikacji umiejscowionymi w Legnicy, Złotoryi, Bolesławcu, Lubinie, Polkowicach, Jaworze.

Dzięki dobrze zorganizowanej pracy potrafimy w ciągu 24h od dostarczenia dokumentów zarejestrować Twoje auto. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, dlatego każdy klient, który nam zaufa, obsługiwany jest profesjonalnie, szybko, rzetelnie.

Usługi rejestracji pojazdów oferujemy na terenie powiatów: legnickiego, złotoryjskiego, bolesławieckiego, lubińskiego, jaworskiego, polkowickiego oraz miasta Legnicy.

Skontaktuj się z nami! Dojedziemy do Twojego miejsca zamieszkania i odbierzemy dokumenty celem dokonania rejestracji auta.


+48 507 097 121
Kolonia Kołłątaja 46a

rejestracja-pojazdow.eu

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco