Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Piątek i weekend w Kinie Kultura. Zobacz co będzie grane

Autor admin
Data utworzenia: 14 październik 2021, 15:00 Wszystkich komentarzy: 0


Piątek i weekend w Kinie Kultura. Zobacz co będzie grane

Zobacz co będzie grane już jutro oraz w najbliższy weekend w chojnowskim Kinie Kultura.

Kasa kina zlokalizowanego w Domu Kultury jest czynna godzinę przed rozpoczęciem seansu. Ceny biletów: 20 złotych (normalne), 15 złotych (ulgowe, zbiorowe oraz na filmy dla dzieci).


Teściowie

piątek, 15 października, godz 17:00
sobota, 16 października, godz 17:00
niedziela, 17 października, godz 17:00

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamienią się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.


Nie czas umierać

piątek, 15 października, godz 19:00
sobota, 16 października, godz 19:00
niedziela, 17 października, godz 19:00

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.


Psi Patrol

sobota, 16 października, godz 13:00
sobota, 16 października, godz 15:00
niedziela, 17 października, godz 13:00
niedziela, 17 października, godz 15:00

Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz - zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.A już za tydzień w chojnowskim kinie: "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje", "Żeby nie było śladów" oraz "Ainbo - strażniczka Amazonii"...


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.