Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Poszukiwany listem gończym 19-latek z gminy Chojnów zatrzymany

Autor admin
Data utworzenia: 11 październik 2021, 13:57 Wszystkich komentarzy: 0


Poszukiwany listem gończym 19-latek z gminy Chojnów zatrzymany

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w miniony weekend 10 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się mieszkaniec gminy Chojnów, który najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Akcje "Poszukiwany", poprzedzone wnikliwą analizą prowadzonych śledztw i dochodzeń, realizowane są cyklicznie. W realizowanie planów angażują się policjanci ze wszystkich pionów i jednostek działających na terenie Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

- W ciągu dwóch dni minionego weekendu zatrzymano aż 10 poszukiwanych osób w wieku od 19 do 63 lat. Podstawami wykonania tych czynności były między innymi wydane nakazy i decyzje Prokuratury oraz Sądów o doprowadzeniu do zakładu karnego lub  innych jednostek Policji - relacjonuje asp. Anna Grześków z legnickiej policji - Z pośród zatrzymanych, najdłuższą karę pozbawienia wolności w wymiarze 30 miesięcy i 20 dni, odbywać będzie poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Chojnów.

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 19-latka decyzją Sądu Rejonowego w Złotoryi.  

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.