Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Muzykowanie nad Skorą [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 04 październik 2021, 10:53 Wszystkich komentarzy: 0


Muzykowanie nad Skorą [ZDJĘCIA]

W Parku Śródmiejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Bolesławiec. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Do udziału w koncercie zaprosili Burmistrz Miasta Chojnowa oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Wydarzenie nazwane "Muzykowaniem nad Skorą", jak określił to dyrektor Stanisław Horodecki cytując popularną polską komedię, ma stać się naszą nową świecką tradycją - serią koncertów, która będzie gromadzić w parku mieszkańców Chojnowa. Niewątpliwie jest to także próba zagospodarowania tzw. amfiteatru, który w minionym roku przeszedł prace remontowe.

Pomimo października w kalendarzu, uczestnikom wydarzenia towarzyszyła przyjemna jesienna, a wręcz letnia pogoda.

Gościem pierwszego koncertu w "amfiteatrze" była Miejska Orkiestra Dęta Bolesławiec pod batutą Jana Chojnackiego. Licząca 26 osób orkiestra od lat uświetnia swoimi występami większość uroczystości w Bolesławcu i nie tylko. Grupa na swoim koncie ma udział w kilku nowatorskich projektach muzycznych. W repertuarze Miejska Orkiestra Dęta Bolesławiec łączy klasyki orkiestr dętych oraz współczesne i nie tylko przeboje.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.