Query error chojnow.pl - Paweł Grabek w Radzie Społecznej Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Paweł Grabek w Radzie Społecznej Pogotowia Ratunkowego w Legnicy

Autor admin
Data utworzenia: 01 październik 2021, 15:47 Wszystkich komentarzy: 1


Paweł Grabek w Radzie Społecznej Pogotowia Ratunkowego w Legnicy

Na wrześniowej sesji Sejmik Województwa Dolnośląskiego powołał nową radę społeczną Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, w której znalazł się desygnowany przez wojewodę radny powiatu legnickiego Paweł Grabek.

Rady społeczne są organem opiniodawczym i doradczym. Ich głównym zadaniem jest opiniowanie zadań dotyczących między innymi zakupów nowego sprzętu medycznego, zmian działalności, planów inwestycyjnych. Nie pobierają za swoją pracę żadnych gratyfikacji.

Jak podaje portal lca.pl, w radzie społecznej legnickiego pogotowia oprócz powołanego przez marszałka województwa Mieczysława Krzywego znaleźli się Paweł Grabek, którego desygnował wojewoda dolnośląski, Jacek Kiełb, Beata Łabowicz i Rafał Plezia.

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy swoją działalnością obejmuje siedem powiatów: legnicki, złotoryjski, jaworski, lubiński, polkowicki, głogowski oraz miasto Legnicę. Jedno z miejsc stacjonowania Zespołów Ratownictwa Medycznego znajduje się w Chojnowie.

Podczas wrześniowej sesji powołano także radę Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, w skład której weszli: Piotr Karwan, Wacław Szetelnicki, Tymoteusz Myrda, Jadwiga Szeląg i Aneta Trela.

źródło: lca.pl


Komentarze

A kogo to interesuje?!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.