Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przebudowa drogi powiatowej w Biskupinie zakończona

Autor admin
Data utworzenia: 22 wrzesień 2021, 16:18 Wszystkich komentarzy: 0


Przebudowa drogi powiatowej w Biskupinie zakończona

Zakończyły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2221D w Biskupinie. Inwestycja realizowana na zlecenie powiatu legnickiego została wsparta finansowo z budżetu gminy Chojnów. 20 września dokonano odbioru końcowego zadania.

Jak informuje Urząd Gminy, zadanie realizował powiat legnicki, w ramach dotacji celowej z budżetu województwa dolnośląskiego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów. Gmina Chojnów wsparła inwestycję finansowo, przeznaczając na realizację inwestycji kwotę 50 tys. zł.

W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Legnicy oraz Zastępca Wójta Gminy Chojnów - Grzegorz Styrkowiec.

- Wspieramy zadania powiatu legnickiego, które mają służyć poprawie komfortu życia naszych mieszkańców - informuje Zastępca Wójta Gminy Chojnów - Grzegorz Styrkowiec - W 2020 r. przeznaczyliśmy 100 tys. zł na budowę chodnika w Piotrowicach, a teraz Gmina Chojnów w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Legnicy zrealizowała zadanie polegające na przebudowie drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Biskupinie.

fot. Gmina Chojnów [Facebook]Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.