Query error chojnow.pl - Stypendia Wójta dla najzdolniejszych uczniów z gminy Chojnów. Gala w Budziwojowie [ZDJĘCIA]
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Stypendia Wójta dla najzdolniejszych uczniów z gminy Chojnów. Gala w Budziwojowie [ZDJĘCIA]

Author: admin
Creation date: 17 September 2021, 19:10 All comments: 0


Stypendia Wójta dla najzdolniejszych uczniów z gminy Chojnów. Gala w Budziwojowie [ZDJĘCIA]

Na boisku w sąsiedztwie budziwojowskiego pałacu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. W gali udział wzięli najzdolniejsi uczniowie z gminy wiejskiej Chojnów, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedstawiciele Urzędu Gminy. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży wprowadzony został na wniosek Wójta Gminy Chojnów w 2016 roku spotykając się aprobatą zarówno środowiska nauczycielskiego jak i samych uczniów i rodziców. Program adresowany jest do uczniów mieszkających w gminie Chojnów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce a także wykazują wyjątkowe zdolności w sporcie i dziedzinach artystycznych.

W tym roku nagrody Wójta Gminy Chojnów powędrowały do 134 uczniów ze szkół podstawowych oraz średnich. Dumy z tej liczby nie kryje Wójt Andrzej Pyrz - Nasi stypendyści mieli wiele barier do pokonania - zaznacza - Był to pierwszy taki rok szkolny w historii - 80 procent godzin odbyło się przez nauczanie zdalne co na pewno utrudniło zdobywanie wiedzy. Mimo to jest aż tylu stypendystów - to nas ogromnie cieszy. Cieszymy się, że ta liczba stypendystów z roku na rok przyrasta, że jest coraz więcej uczniów którzy osiągają średnią ocen ze wszystkich przedmiotów 5.0 i powyżej.

W programie oprócz uroczystego wręczenia stypendiów znalazły się również występy artystyczne m.in. w wykonaniu uczniów z miejscowej Szkoły Podstawowej.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.