Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

SPW Niedźwiedzice realizuje projekt "Wolni od Metryki" w ramach programu Aktywni+

Autor SPW Niedźwiedzice
Data utworzenia: 15 wrzesień 2021, 14:03 Wszystkich komentarzy: 0


SPW Niedźwiedzice realizuje projekt "Wolni od Metryki" w ramach programu Aktywni+

Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice realizuje projekt pn.Wolni od Metryki w ramach programuAktywni +.

Do projektu zostało zaproszonych 6 miejscowości wiejskich z terenu Dolnego Śląska: Niedźwiedzice, Jaroszówka, Konradówka, Pogwizdów, Uraz oraz Kiełczów k. Wrocławia . Projekt pokazuje że starzenie się jest procesem nieuniknionym, natomiast bycie "starym" to już kwestia wyboru. Po sześćdziesiątce życie nie dobiega końca ale dopiero się rozkręca i trzeba wycisnąć z życia ile się da.

Trwają warsztaty rozwoju osobistego połączone z reportażem fotograficznym . Seniorzy mieli możliwość zaproszenia do reportaży fotograficznych członków rodziny, znajomych, przyjaciół . Zachęcamy do śledzenia strony Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice gdzie można na bieżąco śledzić realizowane działania.

Projekt został objęty Patronatem Portalu wolniodmetryki.pl, który promuje pozytywny wizerunek ludzi dojrzałych i inspiruje do stylu życia, którego nie ogranicza metryka.

Projekt "Wolni od Metryki" realizowany w ramach Wieloletni Program na rzecz Osób Starszych "Aktywni +" na lata 2021-2025 Edycja 2021.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.