Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Bistro u Sabcia – nowa sala na przyjęcia okolicznościowe do 40 osób

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 20 wrzesień 2021, 17:37


Bistro u Sabcia – nowa sala na przyjęcia okolicznościowe do 40 osób

Bistro u Sabcia zaprasza do skorzystania z nowej oferty jaką jest klimatyzowana sala na przyjęcia okolicznościowe organizowane z pysznym domowym jedzeniem do 40 osób np.:


1. Baby shower 9. Imprezy kawalerskie
2. Chrzciny 10. Przyjęcia weselne
3. Urodziny 11. Imprezy pępkowe
4. Kinder-bale 12. Imprezy firmowe
5. Komunie 13. Rocznice
6. Rodzinne spotkania 14. Spotkania klasowe
7. Imieniny 15. Wigilie
8. Imprezy panieńskie 16. Stypy
Bistro u Sabcia oferuje organizację dowolnego przyjęcia począwszy od dekoracji sali i stołów żywymi kwiatami, po całe menu ustalane indywidualnie (obiad, przystawki, dania na ciepło), słodkości w postaci ciast i tortów oraz słodki stół, wiejski stół, drink bar, ścianka do zdjęć.

Dodatkowo jest miejsce do zabaw dla dzieci ze specjalnymi atrakcjami: popcorn i wata cukrowa.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych gości udostępniamy pokój dla mam karmiących, żeby w ciszy i spokoju mogły zająć się najmłodszymi uczestnikami przyjęć. W dużej toalecie z łazienką nie zabraknie oczywiście przewijaka dla bobasów oraz niezbędnych akcesorów które mogą się przydać w nagłych przypadkach.


Bistro u Sabcia oprócz pysznego jedzenia, organizowania imprez i cateringów, oferuje i udostępnia przepiękny ogródek w okresie letnim. Od maja aż do września wszyscy goście będą mogli korzystać z uroków świeżego powietrza, pomiędzy zieloną roślinnością a huśtawkami oraz ogrodowymi meblami.

Wypita kawa czy herbata, zjedzone ciasto lub kawałek tortu będzie smakować jeszcze lepiej, gdy gość wygodnie rozsiądzie się w promieniach słońca pod dużą parasolką. Wszystkie dzieci obecne na imprezie już nie będą musiały nudzić się przy stole wśród dorosłych, tylko super spędzą bezpiecznie czas na dworze, za zamkniętą bramką. Osoby palące papierosy bez skrępowania wyjdą sobie na "dymka", nawet gdy będzie padać deszcz, ponieważ w ogródku ustawione są duże parasole. Każdy z gości znajdzie coś fajnego dla siebie .


Zapraszamy do rezerwowania terminów oraz do wizyty w Bistro w celu szczegółowych informacji.

790 – 258 – 271

www.bistrousabcia.chojnow.biz