Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Czesław Mozil w Domu Kultury [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 29 sierpień 2021, 20:17 Wszystkich komentarzy: 4


Czesław Mozil w Domu Kultury [ZDJĘCIA]

Dzisiejszą galę w Domu Kultury uświetnił występ Czesława Mozila - piosenkarza, kompozytora, autora tekstów i aktora dubbingowego. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Stand-uperski i muzyczny występ Czesława Mozila był swoistą nagrodą dla najzdolniejszych chojnowskich uczniów, którzy dziś odebrali Nagrody Burmistrza Miasta.

Zobacz również: Burmistrzowskie nagrody dla najzdolniejszych uczniów [ZDJĘCIA]

Wstępne plany zakładały organizację uroczystości w "amfiteatrze" w Parku Śródmiejskim. Ze względu jednak na opady deszczu, organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu się do Domu Kultury.

Czesław Mozil urodził się w Zabrzu, jednak lata swojej młodości spędził w Danii. W 2000 wraz z przyjaciółmi założył zespół Tesco Value, który funkcjonował przez cztery lata. W 2008 roku ukazał się debiutancki album polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa pt. Debiut; płyta niedługo później pokryła się podwójną platyną. Czesława Mozila poznać mogliśmy również jako aktora czy jurora programu X Factor.Komentarze

Szkoda, że dostępny jedynie dla wybranych. Dla masowego pospólstwa tylko disco polo, bez maseczek i bez restrykcji.
zgłoś komentarz
Witam,
Koncert spokojnie mógł odbyć się w małym parku, ale znając Chojnowskie realia nikomu nie chciało się rozłożyć sceny i nagłośnienia. Panie burmistrzu może już czas przestać kompromitować siebie i to miasto.
zgłoś komentarz
Brawo Smok!!! Racja. Nasze miasteczko bardzo dziadzieje i niszczeje i nie jest to opinia tylko mieszkańców, ale również osób, które odwiedzają Chojnów np. przy okazji odwiedzin u rodziców. Przykre to i smutne.
zgłoś komentarz
Od kiedy pamiętam stypendyści są zapraszani na wydarzenia im dedykowane. Zresztą były odpowiednie komunikaty, że jeśli będzie deszcz to że względów bezpieczeństwa wydarzenie będzie przeniesione. Tak na marginesie jeśli ktoś myśli że przeniesienie nagłośnienia można zrobić w pół godziny to polecam spróbować A potem hejtowac.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.