Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Na Rynku trwa Lodowa Akcja Spisowa

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2021, 12:56 Wszystkich komentarzy: 0


Na Rynku trwa Lodowa Akcja Spisowa

Na chojnowskim Rynku trwa "Lodowa Akcja Spisowa", w ramach której można dokonać spisu w mobilnym punkcie. Dla przybyłych czekają lody oraz atrakcyjne gadżety.

W Mobilnym Punkcie Spisowym rachmistrz lub pracownik GUS pomoże wypełnić obowiązek spisowy, a za udział w spisie każdy respondent otrzyma lody. Dodatkowo na Rynku kontynuowana jest akcja szczepień przeciwko COVID-19.

Jak informuje Urząd Miejski, około 60 procent mieszkańców Chojnowa już się spisało. - Zapraszamy do spisywania się nie tylko z racji naszego obywatelskiego obowiązku, ale też w związku z sympatycznymi upominkami, które mają na celu zachęcić mieszkańców do nie odkładania spisu na ostatnią chwilę. Losowanie upominków będzie o godz. 13:00, 15:00, 17:00 - czytamy w komunikacie.

Akcja potrwa do godziny 17:00.

Na podstawie zebranych podczas spisu danych statystycznych podejmowane będą decyzje społeczno-gospodarcze na kolejne lata. Uczestnicząc w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, mogą mieć Państwo wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy swojej gminy i poprawę warunków życia jej mieszkańców.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021 jest obowiązkowy, a odmowa wzięcia w nim udziału skutkuje nałożeniem kary grzywny.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.