Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Radni i burmistrz dziękują Bolesławowi Jakubiakowi. Kierownik przychodni przechodzi na emeryturę

Autor admin
Data utworzenia: 26 sierpień 2021, 16:25 Wszystkich komentarzy: 2


Radni i burmistrz dziękują Bolesławowi Jakubiakowi. Kierownik przychodni przechodzi na emeryturę

W kolejnej jednostce organizacyjnej naszego miasta dochodzi do zmiany kierownictwa. Tym razem na zasłużoną emeryturę przechodzi Bolesław Jakubiak - kierownik Przychodni Rejonowej. Wczorajsza sesja Rady Miejskiej stanowiła okazję do uroczystego podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Chojnowa.

- Pan kierownik Bolesław Jakubiak postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. Prawie całe życia związany był z naszym miastem, jego cała kariera zawodowa to nasze miasto - Dolzamet, Urząd Miasta i ostatnie kilkanaście lat kierowanie naszą rejonową przychodnią zdrowia - zaznacza burmistrz Jan Serkies - Kariera bardzo owocna i ambitna. Praca, którą wykonywał, zawsze służyła drugiemu człowiekowi - służyła mieszkańcom naszego miasta - dodał, dziękując za wieloletnią owocną współpracę w imieniu swoim i mieszkańców Chojnowa.

Bolesław Jakubiak z Przychodnią Rejonową związany był przez niemal 20 lat. Jak sam zaznacza, był to okres zgodnej współpracy z Urzędem Miejskim. Ustępujący kierownik odbierając pamiątkową statuetkę podziękował zarówno przedstawicielom urzędu jak i Rady Miejskiej oraz członkom kolejnych Rad Społecznych przy Przychodni Rejonowej.

Jak ocenia burmistrz - kierownik Bolesław Jakubiak przez całą karierą stawiał sobie wysoko poprzeczkę o czym świadczą efekty pracy, takie jak otwarte w 2019 roku centrum medyczne, będące jedną z najważniejszych inwestycji w najnowszej historii Chojnowa.

fot. Urząd Miejski Chojnów


Komentarze

"Praca, którą wykonywał, zawsze służyła drugiemu człowiekowi" - Tymi słowami pan Burmistrz wykazał się wyjątkowym poczuciem humoru lub wyjątkową nieznajomością funkcjonowania Przychodni. Trzykrotnie rozmawiałem z panem kierownikiem Jakubiakiem na temat uciążliwości dla pacjentów czy wręcz nieprawidłowości i odniosłem wrażenie że pan kierownik nie rozumie o czym mówię. Oczywiście za każdym razem przedstawiałem się z imienia i nazwiska z prośbą o rozwiązanie problemu . Efekt ZEROWY .Przy ostatniej rozmowie , w godzinach wyznaczonych przez kierownika na rozmowę z pacjentami , stwierdził po 2 minutach rozmowy że nie ma czasu by ze mną rozmawiać. CD poniżej.
zgłoś komentarz
CD do powyższego Z tego wynika że pan Jakubiec nie tylko nie szanował pacjentów ale nawet nie miał szacunku do siebie . Jeśli podpisał i wywiesił w Przychodni godziny przeznaczone na skargi i wnioski i sam ich nie przestrzega to jak ma szanować innych. Całe szczęście że odchodzi bo burmistrz i tak by go nie zwolnił a tam potrzebny jest człowiek chcący pracować.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.