Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zadbany ogród z firmą KASTOM

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 06 lipiec 2012, 09:12 Wszystkich komentarzy: 2


Zadbany ogród z firmą KASTOM

Kto z nas nie chciałby wieczorem po pracy zasiąść w zadbanym ogródku pod domem z ciekawą lekturą i kubkiem pysznej kawy? Ogród nie powinien być miejscem ciężkiej, systematycznej pracy lecz przede wszystkim miejscem relaksu, wypoczynku, regeneracji sił.

Niektórzy uważają, że praca w ogrodzie jest relaksem. Analogicznie można powiedzieć o gotowaniu – może być relaksem. Jednak czy jedzenie nie smakuje lepiej gdy jest przyrządzone przez kogoś, kto fach ten ma wyćwiczony do granic perfekcji i poda nam gotowe danie pod nos? To jest dopiero uczta!

Z propozycją kompleksowych usług ogrodniczych wychodzi firma KASTOM oferując pełen zakres prac. Możemy liczyć na w pełni profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, rady i celne sugestie projektantów.


Firma KASTOM istnieje na polskim rynku od 2009 roku. Jako jedna z niewielu w naszym regionie świadczy tego typu usługi. Doświadczenie jakie jej pracownicy zdobyli przez te lata pragną wykorzystać oferując Państwu pomoc w pełnym zakresie.


Korzystając z oferty firmy możemy liczyć na:

  • zakładanie, koszenie i renowacja trawników,
  • sadzenie roślin, krzewów i drzew,
  • oczka wodne i kaskady,
  • utrzymywanie nagrobków w czystości,
  • wykonanie całego ogrodu od podstaw.


Wszystkich zainteresowanych usługami firmy KASTOM prosimy o kontakt z panią Katarzyną Chmielnicką, tel. 609411884, e-mail: info@kastom.eu.

Szczegółowy cennik usług znaleźć można na stronie internetowej: www.kastom.eu.


Zachęcamy do skorzystania z usług firmy KASTOM!

Komentarze

Fajna sprawa mieć teren i trochę kasy i można robić cuda
zgłoś komentarz
Ogród,dom fajna rzecz tylko 90% młodych Polskich małżeństw niema zdolności kredytowych niestety nawet jak oboje pracują .Druga sprawa że 90% procent Polaków płaci podatki w pierwszym progu podatkowym ,bida.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.