Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„Puchar lata- Orlik 2012” eliminacje strefowe

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 05 lipiec 2012, 09:43 Wszystkich komentarzy: 3


„Puchar lata- Orlik 2012” eliminacje strefowe


Wakacyjna atmosfera sprzyja wzmożonej aktywności fizycznej. Na boisku ORLIK w Rokitkach został rozegrany Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 13 „PUCHAR LATA - ORLIK 2012” – eliminacje strefowe. Udział w zawodach wzięły trzy drużyny: LZS „Czarni” Rokitki, Szkoła Podstawowa w Prochowicach oraz MLKS „Polonia” Środa Śląska.Wyniki turnieju:

  1. Prochowice - Środa Śląska 4 : 5
  2. Rokitki - Prochowice 3 : 1
  3. Środa Śląska - Rokitki 1 : 7

Klasyfikacja końcowa:

  • I LZS „Czarni” Rokitki
  • II MLKS „Polonia” Środa Śląska
  • III Szkoła Podstawowa w Prochowicach.

Każdy zespół biorący udział w zmaganiach otrzymał dyplom i puchar. Ponadto przyznano dodatkowe nagrody, w tym dla Patryka Boczniowicza z Prochowic, którego określono mianem Najlepszego Bramkarza, Michała Bogacza ze Środy Śląskiej jako Najlepszego Zawodnika Turnieju oraz dla Michała Pisarskiego z Rokitek, który został Królem Strzelców (4 gole ). Wręczono także nagrodę specjalną – rękawice bramkarskie - dla Piotra Górskiego, bramkarza z Rokitek.

Zwycięstwem w eliminacjach strefowych udział w Finale Dolnośląskim zapewnił sobie zespół LZS „Czarni” Rokitki. Finał odbędzie się 12 sierpnia w Mysłakowicach.

Organizatorami turnieju byli: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS Wrocław, Urząd Gminy Chojnów, Powiatowe Zrzeszenie „LZS” w Legnicy i Gminne Zrzeszenie LZS Chojnów.


źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Powiedzcie co jest z tymi Rokitkami że w piłkę nożną tak dobrze sobie radzą ,czy raczej tam jest normalnie tylko w Chojnowie lebiedy rządzą w KS Chojnowianka że tak marnie stoimy ?
zgłoś komentarz
A to jest pytanie. I chyba wśród 13-letnich chłopców nie ma samych z Chojnowa?
zgłoś komentarz
Raczej ostrych przeciwników chyba nie mieli więc o co takie halo nie lubię piłki nożnej ale może niech Czarni Rokitki zmierzą się nie z wiejskimi drużynami do lat 13 ale np. z Zagłębiem Lubin czy też Konfes lub Miedzianka a nie trzy drużyny z LZS a wy takie halo że niby tacy dobrzy a kokurencja powalająca trzy drużyny wielkie osiągnięcie..he he
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.