Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Treningi piłki ręcznej w Chojnowie - zapraszamy!

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2012, 15:55 Wszystkich komentarzy: 0


Treningi piłki ręcznej w Chojnowie - zapraszamy!

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Brakuje Ci ruchu po powrocie z pracy? Weź udział w spotkaniach miłośników „szczypiorniaka” w Chojnowie! Powstaje właśnie drużyna piłki ręcznej, w składzie której może być każdy – bez względu na wiek i płeć!

Na dziś dzień zespół tworzy kilkunastu amatorów w różnym wieku - od 16 do 30 lat. Każdy z nich kocha ten sport. Celem drużyny są regularne treningi wakacyjne na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Organizatorzy zachęcają do przyjścia również „zielone” osoby – liczą się chęci do gry. Będzie to także wspaniała okazja dla tych nieco bardziej doświadczonych zawodników – podczas treningów ćwiczone są konkretne zagrania i metody rozgrywki.

Plany na przyszłość są i to nie małe. Po skompletowaniu zespołu pełnego zapaleńców „szczypiorniaka” drużyna chce wziąć udział w rozgrywkach amatorskiej ligi i skonfrontować Chojnów z ekipami ze Złotoryi, Legnicy, Świdnicy, Poznania, Świebodzic i innych miast. Planowane są również amatorskie turnieje – pierwszy odbędzie się we wrześniu w pobliżu Florencji!

Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na dzisiaj (3 lipca 2012 r.), na godzinę 18.30 na boisku przy „Trójce”. W razie niepogody zbiórka zostanie przełożona na inny termin.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu drogą mailową: handballchojnow@wp.pl bądź pod jednym z numerów telefonu 880-883-355, 606-258-493 i zgłoszenia swojego uczestnictwa!

ZAPRASZAMY!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.