Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Niewinny wieczorek

Autor Misiek
Data utworzenia: 02 lipiec 2012, 16:01 Wszystkich komentarzy: 11


Niewinny wieczorek

Po przerwie do najstarszego chojnowskiego lokalu jakim jest niewątpliwie kawiarnia Jubilatka zawitała ponownie formacja Niewinni. Zespół ten to projekt muzyczny, który działa wewnątrz dobrze nam znanej formacji Twistersi. Niewinni grają akustycznie co pozwoliło im na swobodne rozszerzenie repertuaru.

Oprócz znanych standardów Dżemu czy amerykańskich herosów, usłyszeć można było swojskie melodie polskich gigantów rocka jak Kult, czy nieśmiertelny Mr. Zoob. Aranżacje zazwyczaj są tak zrobione, że można je w dowolny sposób przedłużyć co pozwala na muzyczne wariacje na dany temat utworu. To z kolei wywołuje niemałe emocje przy jubilatkowych stolikach, które zamieniają się w perkusyjne brawa. Tak było w ostatnią sobotę w „Jubilatce”.


Publiczność w wieku od nastu do kilkudziesięciu lat świetnie spędziła tego wieczoru czas. W tym dniu było wyjątkowo parno i duszno więc napoje chłodzące smakowały wybornie, zresztą jak i sam występ grupy Niewinni.

Teraz będzie wakacyjna przerwa, a kiedy dojdzie do powtórki? Na pewno poinformujemy o tym na jesień.fot. Bogdan MisikiewiczKomentarze

Dzięki za relację i zdjęcia z imprezy Piotrowi i Bogdanowi.
Widać portalu.chojnow.pl niezbyt interesują tego typu imprezy a szkoda , bo taki MOKSiR Chojnów mógłby się czegoś nauczyć,podpatrzeć :/
zgłoś komentarz
Psymon dziękujesz sam sobie?I tak wiemy,kim jesteś.Zrozum,że twoja impreza nikogo nie interesuje.Wez idz w końcu 40 letni chłopie do pracy.Twój spiew jest tak okropny,że chyba tylko Wacuś tatuś może śpiewać lepiej
zgłoś komentarz
Twoje problemy natury psychicznej związane z Misikiewiczem mnie nie interesują ,masz coś do nich to wal ,ja często widzę przynajmniej Miśka na mieście.Rozumiem że możesz ich nie lubić to twoja sprawa ale dlaczego za każdym razem coś pijesz do ich ojce ? to już zagadka.
Widać (mogę się mylić) Misiek założył konto na portalu i jeśli to on mam nadzieję że zareaguje odpowiednio .
zgłoś komentarz
100% racji popielec:):):)he he he dobre jak można samemu sobie dziekować!!!
zgłoś komentarz
Ciekawe co autor felietonu na to ,czy też się tak śmieje jak głupi czy puka w czoło z nie dowierzaniem .
zgłoś komentarz
Byłem na tym koncercie i prawdę mówiąc nie widzę konkurencji w okolicy dla "Niewinnych". Jedni słuchają klasyków rockowych a inni umcyk, umcyk.
zgłoś komentarz
Jak zwykle byłam, i jak zwykle Niewinni dali czadu. Faktycznie szkoda że portal nie pofatygował się osobiście i tak krótka relacja się tutaj pojawiła, bo do opisywania było naprawdę wiele :)
zgłoś komentarz
Tu są priorytety ;
1.Janek Obiecanek.
2.Pani prezes i dyrektor.
3.MOKSiR.
Reszta to margines ...
zgłoś komentarz
Tu są priorytety ;
1.Janek Obiecanek.
2.Pani prezes i dyrektor.
3.MOKSiR.
Reszta to margines ...
Zapomniałeś o sobie Psymonie...
zgłoś komentarz
...o mnie :) hahaha potrafisz rozszerzyć "myśl" :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.