Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

KSW "SFORA" Chojnów wspierany przez Urząd Miasta Chojnowa

Autor KSW "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 29 czerwiec 2012, 16:17 Wszystkich komentarzy: 6


KSW "SFORA" Chojnów wspierany przez Urząd Miasta Chojnowa

Klub Sportów Walki "SFORA" Chojnów przystąpił do realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przy wsparciu niniejszego zadania przez Burmistrza Miasta Chojnowa. Zadanie publiczne, którego podjęły się powyższej jednostki polega na "Upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez organizację szkoleń sportowych, prowadzenie zajęć treningowych, uczestnictwo w lokalnych, regionalnych i międzynarodowych zawodach sportowych w ramach współzawodnictwa sportowego w Taekwondo Olimpijskim".

Dzięki dotacji przyznanej klubowi w ramach wsparcia, został zakupiony sprzęt sportowy oraz są ponoszone wydatki związane z wynajęciem obiektów sportowych, na których przeprowadzane są treningi. Zakupiono następujące ochraniacze, tarcze i packi atestowane do treningów Taekwondo. Zawodnicy naszego klubu od teraz trenują na nowych ochraniaczach tułowia "HOGO",bardzo ważnych piankowych ochraniaczach głowy (potocznie "KASKI"),nowych tarczach i packach o różnych gabarytach do treningów sportów walki. Cały sprzęt spełnia wymogi i posiada atesty, więc trening na nim jest bezpieczny, przyjemny, profesjonalny i przeprowadzany na wysokim poziomie.Niestety do pełnego wyposażenia zawodników w komplet ochraniaczy, który umożliwi trening walki sportowej w formule FULL CONTACT oraz starty za zawodach sportowych przy użyciu kompletów sprzętu klubowego brakuje jeszcze wiele. Zawodnik Taekwondo Olimpijskiego startujący w rywalizacji sportowej w konkurecji walk "KYORUGI" musi być wyposażony w co następuje: ochraniacz głowy, ochraniacz zębów, ochraniacz tułowia "HOGO", ochraniacze przedramion, ochraniacze rąk,ochraniacz krocza "SUSPENSOR", ochraniacze piszczeli, ochraniacze stóp. Nie wspominając już o tym, iż współczesne zawody rangi krajowej i międzynarodowej przeprowadzane są w systemie elektronicznego naliczania punktów, gdzie komplet ochraniaczy nieco się różni od zakupionego przez nasz klub, a cena jednego takiego kompletu przewyższa wysokość otrzymanej dotacji. Została więc zrealizowana kropla w morzu potrzeb, aczkolwiek podstawy do szkolenia sportowego na zadawalającym poziomie zostały spełnione,do wyposażenia naszych zawodników w brakujące ochraniacze klub szykuje się, ale nastąpi to dopiero w przyszłym sezonie.


Przed nami wakacje, a więc czas który wielu z członków KSW "SFORA" Chojnów spędzi na samodzielnym treningu, a nie liczni wezmę udział w zbliżającym się obozie sportowym gdzie będą doskonalić swoje umiejętności wraz z innymi adeptami Taekwondo z regionu jak i kraju. Zarząd, instruktorzy oraz członkowie Sfory, serdecznie dziękują Burmistrzowi Miasta Chojnowa Janowi Serkiesowi za wsparcie i mają ogromną nadzieję na owocną współpracę w przyszłości.A wszystkich chętnych zapraszamy na salę treningową "DOJANG" już we wrześniu, informacje można znaleźć pod naszymi adresami Facebook albo Google Sites.Komentarze

jestem fanem!

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. w jaki sposob um wybiera kluby ktore wspiera bo np. bokserzy nawet nie wystepuja pod szyldem chojnowa tylko powiat legnicki.
zgłoś komentarz
El_Nino odpowiem tobie trochę żartobliwie ale zapewne trochę prawdy w tym będzie.
Organizatorzy zapraszają Janka Obiecanka na wręczenie nagrody dla zwycięscy jakieś turnieju ,kupują mu kwiatu z okazji imienin ,jakiś fotograf np z "jakiegoś portalu" :) wpada i cyka foty i je umieszcza (PUTINADA Janka Obiecanka) i już Janek bierze taką ekipę pod uwagę następnym razem pod uwagę jak przyjdzie kwestia finansowania .Jeszcze jak taki trener zacznie sobie z Jankiem "czapkować" albo jeszcze Janek zobaczy go na mszy ...chłopie kasa się znajdzie ,będzie swój chłop .

To druga ekipa po kolarzach górski niedoinwestowana przez UM która odnosi sukcesy .Gratulować tylko sukcesów i waleczności.
zgłoś komentarz
Oczywiście chodzi mi o ekipy kolarzy i bokserów .Szkoda że do tej pory niema wywiadu z Panem Eugeniuszem Bobiowskim.
zgłoś komentarz
...i pomarancze dostanie :)

komiczne jest ze ekipy bez wsparcia um radza sobie lepiej niz te z dotacjami. mam nadzieje ze sfory nie dotknie ta teoria.
zgłoś komentarz
Sfora niech się rozwija jak najlepiej ale kasa dla innych klubów też by się przydała (nie piszę tu o chojnowiance).
zgłoś komentarz
W tym sezonie zapraszamy na treningi DZIECI na godzinę 16.00 oraz STARSZYCH na godzinę 17.00. Treningi na sali gimnastycznej Gim. nr 1 na Reymonta 1 w poniedziałki i czwartki. Serdecznie pozdrawiamy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.