Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dyżury doradców zawodowych w legnickiej PWSZ

Autor admin
Data utworzenia: 06 czerwiec 2012, 14:32 Wszystkich komentarzy: 0


Dyżury doradców zawodowych w legnickiej PWSZ

Maturzystów po „przeprawach” na egzaminach dojrzałości czeka kolejny trudny czas – wybór uczelni wyższej oraz kierunku studiów. Niezdecydowanym z pomocą przychodzi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zapraszając do skorzystania z pomocy doradców zawodowych.

Kandydaci na studia będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych, w przypadku problemów przy wyborze kierunku studiów. Doradca zawodowy udzieli pomocy w wyborze kierunku kształcenia, uwzględniając możliwości psychofizyczne kandydata na studia, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.

Z pomocą doradcy zawodowego kandydaci na studia poznają lepiej swoje talenty, predyspozycje oraz ukierunkują je tak, aby zdobyć zawód najlepiej dopasowany do swoich oczekiwań, umiejętności i potencjału oraz dostępności ofert i miejsc pracy w okolicy.

Doradca zawodowy, dzięki szerokiej wiedzy z zakresu socjologii, psychologii, pedagogiki i zawodoznawstwa umożliwi młodym ludziom wybór takiego kierunku kształcenia, jaki będzie zgodny z indywidualnymi zainteresowaniami, a przy tym uwzględni rozwój rynku pracy i zapotrzebowanie na zawody w czasie kiedy ukończy edukację. Dzięki temu kandydaci dokonają świadomego wyboru kierunku kształcenia co w przyszłości ułatwi łatwiejszy start w życiu zawodowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali nr 31 w budynku A Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w dniach 11 czerwca i 25 czerwca w godzinach: od 14:30 do 16:30.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.