Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Garść promocji w chojnowskim Optyku

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 05 czerwiec 2012, 11:40


Garść promocji w chojnowskim Optyku

Zapraszamy Państwa do skorzystania z letniej promocji przygotowanej przez chojnowski zakład optyczny „VisionOptyk/Bliżej Ciebie”. W prezencie otrzymasz między innymi barwione soczewki korekcyjne czy oprawki!

Adres zakładu „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” to Rynek 33, czyli samo centrum Chojnowa. Z sympatycznym doradcą możesz skontaktować się pod numerem telefonu 76/745 88 08 i umówić na wizytę. Warto skorzystać z letnich promocji, taka okazja może się nie powtórzyć!

„VisionOptyk/Bliżej Ciebie” to profesjonalny zespół istniejący na polskim rynku od 2003 roku. Garść doświadczeń jakie zbierał przez ten czas pragnie zaoferować również chojnowianom – każdy z Państwa znajdzie tam coś dla siebie. Na każdego klienta czeka szeroki wybór oprawek i soczewek. Każde zakupy objęte są 24-miesięczną gwarancją, więc zakupy robione w „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” są w pełni bezpieczne.

Hasło przyświecające zespołowi „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” to Najlepsza Jakość w Najniższej Cenie. Przekonaj się o tym osobiście i skorzystaj z usług zakładu.

Chcąc chronić swoje oczy przed zgubnym działaniem promieni słonecznych skorzystaj z superpromocji „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” – zrób okulary korekcyjne za 300 zł, a w prezencie otrzymasz komplet barwionych soczewek korekcyjnych zupełnie za darmo!

Kupując okulary w „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” weź drugą parę gratis! O szczegóły tej promocji zapytaj w salonie (ul. Rynek 33, Chojnów).

Dodatkowo kupując oprawki za minimum 120 zł możesz liczyć na bezpłatne badanie wzroku przez profesjonalistów. Miła i fachowa obsługa zapewniona!


W „VisionOptyk/Bliżej Ciebie” zrobisz markowe okulary w rozsądnej cenie! Nie zastanawiaj się długo - odwiedź chojnowski salon!

VisionOptyk
Rynek 33
59-225 Chojnów