Koko koko kręgle spoko, czyli IX Turniej w Kręgle Domów Pomocy Społecznej

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 24 maj 2012, 08:18 Wszystkich komentarzy: 0

17 maja 2012 r. odbył się IX Regionalny Turniej w Kręgle Domów Pomocy Społecznej. Do udziału w turnieju zaproszeni zostali podopieczni następujących placówek: Dom Opieki „Caritas” w Malczycach, DPS Legnica, DPS Legnickie Pole, DPS Jawor, MOPS Jawor, DPS Głogów, DPS Mierzyce, DOPR „Niebieski Parasol” z Chojnowa, Dom Opieki „Szarotka” z Lubina.

Dziesiątą drużyną Turnieju byli gospodarze, czyli DPS „Prząśnik”. Każdą placówkę reprezentowały 5-osobowe drużyny. Na IX Turniej w Kręgle zaproszeni zostali również przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy oraz kierownicy w/w placówek.

Turniej rozpoczęty został tradycyjnie pierwszym rzutem Starosty Legnickiego. W trakcie rozgrywek eliminacyjnych tj. 3 rundy wyłonieni zostali zwycięzcy w kategorii indywidualnej oraz 4 drużyny (2-osobowe) do gry w finałach zespołowych. W przerwie między grami eliminacyjnymi odbył się również Turniej Dyrektorski, w którym udział wzięli dyrektorzy i kierownicy zaproszonych placówek oraz przedstawiciele władz samorządowych. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.

W klasyfikacji zespołowej I miejsce zajęli mieszkańcy DPS Głogów, II miejsce DPS Jawor, III miejsce MOPS Jawor. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej I i II miejsce zajęli podopieczni MOPS Jawor, natomiast III miejsce przypadło mieszkańcowi DPS Jawor.

Najlepiej kibicującą drużyną okazali się również podopieczni MOPS-u z Jawora.

Więcej zdjęć: Koko koko kręgle spoko, czyli IX Turniej w Kręgle Domów Pomocy Społecznej

źródło: Powiat Legnicki