Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 05 sierpień 2020, 13:23


Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15

Szeroki wachlarz usług, przyjazna i rodzinna atmosfera, wysokie standardy medyczne i indywidualne podejście do pacjenta - to atuty Gabinetów Lekarskich Królowej Jadwigi 15 w Chojnowie.

Zaledwie kilkadziesiąt metrów od chojnowskiego Rynku znajduje się miejsce, które skupia lekarzy wielu specjalności. Celem ich pracy jest diagnozowanie i leczenie według najnowszych standardów medycznych w przyjaznej pacjentowi atmosferze.

Na początku maja Gabinety Lekarskie wznowiły przyjmowanie. - Pracujemy według wytycznych Ministerstwa Zdrowia, zapewniając pacjentom bezpieczeństwo w czasie epidemii. Obowiązuje rejestracja wyłącznie telefoniczna. W związku ze zmianą organizacji pracy, może się zdarzyć, że nie odbierzemy telefonu, ale zawsze oddzwaniamy! - zaznacza Małgorzata Jastrzębska, dyrektorka placówki.

Regulamin Gabinetów Lekarskich dostępny jest tutaj.

Od 4 sierpnia otwarty został punkt laboratoryjny, który teraz całkowicie podlega pod skrzydła przychodni. Punkt przeszedł całkowitą metamorfozę od wyglądu gabinetu po organizację pracy. Pacjenci mogą korzystać z badań między godziną 7:00 a nawet 14:00! Wyniki są dostępne online już tego samego dnia :) Wysoki standard badań zapewnia laboratorium we Wrocławiu, ale także specjalistyczny sprzęt zakupiony do tego punktu. Oferta jest przyjazna cenowo dla pacjentów.

Z jakich usług można skorzystać w przychodni?

Poradnia stomatologiczna

- leczenie zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci,

- leczenie stomatologiczne w sedacji - z użyciem gazu rozweselającego, szczególnie dla pacjentów którzy boją się wizyt stomatologicznych. To świetne rozwiązanie dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z dentystą,

- leczenie planowe oraz pilne interwencje dentystyczne.

Poradnie lekarskie specjalistyczne

- badania USG w pełnym zakresie dzieci i dorosłych

- endokrynologia (Gabinety Lekarskie podjęły współpracę z drugim lekarzem endokrynologiem, żeby zapewnić pacjentom szybkie terminy)

- ortopedia - badania USG bioderek u dzieci, leczenie ortopedyczne dzieci oraz dorosłych

- ginekologia

- reumatologia


W naszej pracy stawiamy na rozmowę i indywidualny kontakt z pacjentem


Siedziba Gabinetów Lekarskich mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 15 - zaledwie 60 metrów od chojnowskiego Rynku!


Chojnów, Królowej Jadwigi 15/L1

tel. 881 700 670

gabinetykj15@gmail.com

Śledź Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15 na Facebooku