Query error chojnow.pl - Młodziki KS Chojnowianka rozegrali mecz na Dialog Arenie w Lubinie!!!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Młodziki KS Chojnowianka rozegrali mecz na Dialog Arenie w Lubinie!!!

Author: Maciek
Creation date: 23 May 2012, 09:15 All comments: 0


Młodziki KS Chojnowianka rozegrali mecz na Dialog Arenie w Lubinie!!!

W minioną sobotę Młodziki Chojnowianki przeżyli nie lada wydarzenie. Chłopcy zagrali mecz na stadionie Dialog Arena w Lubinie. Rozgrywka piłkarska odbyła się w ramach festynu charytatywnego, którego celem była pomoc choremu Marcelowi Potockiemu. Na stadionie zjawiło się wielu aktorów, policjantów, samorządowców oraz dziennikarzy. Imprezę zaingerował mecz piłkarski pomiędzy Młodzikami KS Chojnowianka, a chłopcami z Zagłębia Lubin. Nasi zawodnicy przegrali to spotkanie 5:1, mimo sensacyjnego prowadzenia do przerwy 1:0. Lubiński zespół wystawił dzieci starsze rocznikowo, stąd też podopiecznym pana Piotra Seheniewicza nie było łatwo. Mimo wszystko chłopcy znakomicie się bawili podczas rywalizacji. Sam wynik spotkania był sprawą drugorzędną, mecz był typowo towarzyski, a jego celem było wsparcie dla chorego Marcela.


Po zakończeniu rywalizacji chłopcy zostali zaproszeni do pomieszczenia dla vipów, gdzie spożyli posiłek w formie szwedzkiego stołu oraz otrzymali paczki.


Po spotkaniu otwierającym festyn na boisku pojawili się oldboye, samorządowcy, policjanci oraz drużyna TVN wspierana przez aktorów seriali „Detektywi” i „W-11”. Młodzi adepci futbolu mieli sposobność rozmowy z Maciejem Friedkiem, jednym z aktorów TVN.

Organizatorem imprezy była Komenda Policji w Lubinie, Fundacja Polska Miedź i Zagłębie Lubin.


Zarząd klubu KS Chojnowianka oraz trener dziękują organizatorom za zaproszenie do wzięcia udziału w imprezie!!!Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.