Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Już w sobotę kolejne zawody w Jaroszówce!

Autor admin
Data utworzenia: 15 maj 2012, 09:15 Wszystkich komentarzy: 1


Już w sobotę kolejne zawody w Jaroszówce!

19 maja, tj. w najbliższą sobotę rozpoczynają się kolejne zawody w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce. W czasie jednodniowych otwartych zawodów zostanie rozegrany konkurs w skokach przez przeszkody o randze regionalnej. Start zawodów w sobotę, od godziny 11:00.

Ośrodek Sportów Konnych w Jaroszówce, podobnie jak w ubiegłym roku, jest organizatorem serii zawodów konnych, w tym WKKW na poziomie międzynarodowym i ogólnopolskim oraz regionalnych zawodów w konkurencji sków przez przeszkody. Konkurs ma na celu pokazanie dobrego przygotowania konia do podokonywania przeszkód na parkurze. Cała konkurencja polega na bezbłędnym pokonaniu sekwencji przeszkód, bez zrzutki, w określonym czasie. Rodzaj toru przeszkód, jego długość, wymagana szybkość i wymiary przeszkód uzależnione są od stopnia trudności danych zawodów. Skoki przez przeszkody są jedną z najbardziej widowiskowych konkurencji.

Dodatkowymi atrakcjami w czasie zawodów będą przejażdżki na kucyku, słodkości (popcorn, wata cukrowa, lody) dla najmłodszych oraz potrawy z grilla serwowane przez restaurację Oberże.Komentarze

pewnie znów będzie padać
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.