Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

[KONKURS] Filmowe hity w kinach Helios! + repertuar

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 19 luty 2020, 19:56


[KONKURS] Filmowe hity w kinach Helios! + repertuar

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Bad Boy” - najnowsza produkcja Patryka Vegi. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć film o królu disco polo, pierwszy polski erotyk oraz animację dla całej rodziny. Jedno jest pewne – w repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W najnowszej produkcji Patryka Vegi, filmie „Bad Boy”, zaprezentowane zostanie mroczne oblicze polskiej piłki nożnej. Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu…Starszy został policjantem, a dla młodszego napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu…


„Zenek” – film o królu disco polo, który wyśpiewał takie przeboje jak Życie to są chwile czy Przez Twe oczy zielone. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, sprawnie wcielając się w tytułową postać. Scenariusz opowiada historię opartą na życiorysie Zenona Martyniuka ubarwioną zdarzeniami, które przytrafiały się w tamtym czasie muzykom. To dzięki nim film sprawnie prezentuje realia lat 80. i 90. w Polsce.„365 dni” to z kolei pierwszy polski erotyk, mocna historia niełatwego uczucia, które zrodziło się między szefem sycylijskiej mafii i piękną Laurą Biel, poszukującą w związku czegoś więcej niż rutyna… Ekranizacja bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej nie jest kolejną komedią romantyczną - to pełna odważnych scen erotycznych oraz emocji opowieść o pożądaniu i pragnieniach.


Najmłodszych widzów rozśmieszy animacja „Gang zwierzaków” opowiadająca historię paczki czworonogów, które z dnia na dzień tracą dom i muszą poradzić sobie z niebezpieczeństwami wynikającymi z życia na ulicy! Tytułowe zwierzaki muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, a nawet cały świat, lecz przede wszystkim - o swoich kochanych opiekunów.Szczegółowe informacje o repertuarze oraz godzinach seansów, a także możliwość zakupu biletów czeka na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach sieci Helios w całej Polsce!

Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Dżentelmeni”. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału!

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 21do 27lutego 2020 roku.