Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dziś startują egzaminy gimnazjalne - na początek część humanistyczna

Autor admin
Data utworzenia: 24 kwiecień 2012, 11:20 Wszystkich komentarzy: 3


Dziś startują egzaminy gimnazjalne - na początek część humanistyczna

24 kwietnia 2012 r. to początek egzaminów gimnazjalnych w polskich szkołach. Jest to druga (po egzaminach kończących podstawówki) poważna próba dla młodych uczniów – wyniki testów zadecydują o ich dalszej karierze i wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Dziś mierzą się z częścią humanistyczną.

Pierwszy dzień egzaminów gimnazjalnych to część humanistyczna czyli sprawdzająca wiedzę z takich przedmiotów jak język polski, historia, wiedza o społeczeństwie czy plastyka. Jutro na gimnazjalistów czeka część matematyczno-przyrodnicza, pojutrze zaś język obcy.

Wyniki, które poznamy w czerwcu zadecydują o dalszej ścieżce edukacyjnej gimnazjalistów. Ilość punktów w nich uzyskanych połączone z oceną końcową na świadectwie liczyć się będą w procesie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsze licea zarezerwowane są dla uczniów z największą liczbą punktów.

W Chojnowie egzamin gimnazjalny piszą uczniowie 2 szkół – Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!

Komentarze

Już już po :)
Historia i wos lipy nie było
za to z Polskim większość miała problemy.
Jutro matematyka i ścisłe w czwartek niemiecki ;x
zgłoś komentarz
Jakoś poszło ;d Szczerze mówiąc jak dla mnie Po lski był łatwiejszy niż Historia i Wos ;d Ale źle nie było, jutro zaś katorga...
zgłoś komentarz
Życzę powodzenia!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.