Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Awaria na ul. Kilińskiego - brak wody w części miasta (aktualizacja nr 2)

Autor admin
Data utworzenia: 24 kwiecień 2012, 08:53 Wszystkich komentarzy: 18


Awaria na ul. Kilińskiego - brak wody w części miasta (aktualizacja nr 2)

Nieprzejezdny dla samochodów jest odcinek ulicy Kilińskiego pomiędzy ulicami Krasickiego i Słowackiego. Doszło do uszkodzenia wodociągu. Straż Pożarna wypompowuje wodę z zalanej piwnicy w przydrożnym domu. Przy okazji ucierpiało miasto - w mieście ciśnienie wody jest bardzo niskie bądź jest jej zupełny brak.

Między godziną 6:00 a 7:00 mieszkańcy jednego z przydrożnych domów wezwali Straż Pożarną z prośbą o interwencję – wypompowanie wody z zalanej piwnicy. Dodatkowo na miejscu zjawili się pracownicy ChZGKiM w celu stwierdzenia miejsca awarii. Na miejscu trwają prace interwencyjne – nieznana jest godzina ich zakończenia. Do tego czasu nieprzejezdny będzie odcinek ul. Kilińskiego tuż przy Orliku.

W związku z powyższą awarią część miasta nie ma wody lub boryka się z jej niskim ciśnieniem. Niestety nie jest znana dokładna godzina usunięcia problemu.


Aktualizacja godz. 11:50

Na stronie internetowej ChZGKiM pojawił się komunikat następującej treści:

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że w dniu dzisiejszym (24.04.2012) od godziny 6:00 są prowadzone prace związane z usuwaniem awarii na głównej rurze przesyłowej Fi200 ulicy Kilińskiego. Związku z tym czas usumięcia awarii potrwa do godziny 15:00. Wystąpi spadek ciśnienia wody oraz przerwy w jej dostawie. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zaopatrzenie się w niezbędną ilośc wody potrzebną na czas usunięcia awarii.Aktualizacja, godz. 15:15

Od jakiegoś czasu po Chojnowie krąży beczkowóz z wodą do celów sanitarnych. W pierwszej kolejności „zahaczał” o szkoły, stołówki, hipermarkety, następnie odwiedził „wyższe” ulice miasta, budynki spółdzielni by skończyć na dolnej części miasta, ulicy Wyspiańskiego. Jego postój uzależniony był od zapotrzebowania.

Sama awaria została usunięta około godziny 13:00. Wycięto uszkodzony odcinek, pozostaje nam tylko czekać na napełnienie systemu. W związku z tym, że zastała nas godzina powrotu ludzi z pracy do domów napełnienie może potrwać dłużej. Grunt, że już idzie do dobrego.

Komentarze

Właśnie nie mam wody już wiem dlaczego! mniemy nadzieje, że ta awaria będzie szybciej usunięta niż te, które mieliśmy ostatnio.
zgłoś komentarz
Oddajcie Wodę ;/ Wrrr. Czemu inni Mają Cierpieć z Tego Powodu ??
zgłoś komentarz
Wody nie ma od rana. Nie było nawet możliwości się umyć - masakra. Wiadomo kiedy będzie beczkowóz??? Znowu to samo na nic nie jesteśmy przygotowani.
zgłoś komentarz
Mmm. Brakowało mi tego.
zgłoś komentarz
W ChZGKiM twierdzą, że awaria jest poważna i potrwa co najmniej do 14.
zgłoś komentarz
Jak się za to zabrał ChZGKiM to możliwe, że wody nie będzie nawet i pół roku:D przynajmniej tak było z gazem w mojej kamienicy:D
zgłoś komentarz
Ehh.. brakowało mi tego.. oby udało im się usunąć tą awarię do wspomnianej 15. Swoją drogą, tragiczny musi być stan naszych wodociągów skoro regularnie raz w miesiąc musimy borykać się z jakaś awarią.
zgłoś komentarz
Jak zwykle awaria,a mieszkańcy muszą cierpiec,ciekawe ile to potrwa mam nadzieje że nie tyle czasu jak ostatnio!!!
zgłoś komentarz
Hmm jeśli historia się powtórzy to znów będę zmuszona wstać o 5 nad ranem by umyć zacną główkę...
zgłoś komentarz
Wody jak nie było tak nadal nie ma. Zdziwił mnie fakt, że pojawił się beczkowóz, choć jak zwykle po czasie. Rury nawalają jedna po drugiej, czemu wydajemy zatem pieniądze na inne durnoty a nie naprawy tego co potrzeba. Jeśli rzeczywiście CHZGKIM czuwa nad sprawą to możemy być dobrej myśli - WODA BĘDZIE ZA MIESIĄC!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.