Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Seniorzy Chojnowianki polegli w Grębocicach

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 kwiecień 2012, 19:35 Wszystkich komentarzy: 9


Seniorzy Chojnowianki polegli w Grębocicach
Dziś o godzinie 16:00 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy KS Chojnowianka - Sparta Grębocice. Tym razem nasi zawodnicy wybrali się na mecz wyjazdowy. Niestety nie udało się wywalczyć nawet jednego punktu. Nasi przeciwnicy okazali się lepszą drużyną pokonując naszych chłopaków 2:1. Nie jest to wynik satysfakcjonujący, gdyż na chwilę obecną jesteśmy lepsi o 5 punktów od ostatniej drużyny w tabeliKS II Polkowice.

Już za tydzień na własnym obiekcie podejmiemy Kuźnię Jawor będącą na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek. Miejmy nadzieję, że mecz przed chojnowską publicznością pozwoli wywalczyć cenne 3 punkty i umocnić pozycję w klasyfikacji Klasy Okręgowej grupy legnickiej.

Po 21 kolejkach rozgrywek KS Chojnowianka zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 23 punktów. Naszym zawodnikom udało się 6 razy wygrać, 5 razy zremisować oraz 10 razy przegrać. Stosunek strzelonych bramek do straconych wygląda następująco: 50:41.


Komentarze

Wstyd,aby ogrywały nas drużyny z wiosek,a miasto nie miało kilku dobrych piłkarzy.Jeśli w 15 tys.mieście nie ma z czego wybrać,to co dopiero na wioskach,a jednak nas ogrywają
zgłoś komentarz
Trudno mimo tej przegranej trzeba wierzyć w naszych chłopaków dadzą radę i na swoim boisku w sobotę z Kuźnią pokażą jak się gra..:)
zgłoś komentarz
Obyś wiktor miał rację. Ja jednak mam trochę obaw przed meczem z Kuźnią. Może być lanie i to srogie.
zgłoś komentarz
Serkies młody dlaczego nie gra w Chojnowiance?Jest dobry,to napastnik,pomógł by nam wygrać.
zgłoś komentarz
To pytanie należy skierować do jak Ty to nazwałeś "Młodego Serkiesa" ja wiem że propozycję miał i to nie raz.. jeśli go znasz zapytaj...Nasi grają za darmo a wyższych ligach się płaci i może tak brzmi odpowiedź..
zgłoś komentarz
Obyś wiktor miał rację. Ja jednak mam trochę obaw przed meczem z Kuźnią. Może być lanie i to srogie.
Jako stary kibic wiem że z miastami grają dobrze myślę że będzie ok
zgłoś komentarz
Obyś miał rację. Choć moje przeczucia są zupełnie inne.
zgłoś komentarz
Mój kolega opwiadał mi w szkole ze jak Witek kosiarz trawy wypedzal ich z boiska,to nikt w tym klubie nie chciał grac.Dlatego teraz nie ma składu do juniorów i do pierwszej.Gdyby chojnowianka grala jak barcelona czyli na polowie rywala to janek obiecanek z witkiem mogliby na drugiej polowie sadzic trawe-taki dowcip krazy po chojnowie hahahahaha!!!!!!!!
zgłoś komentarz
Nie ma komu grać, bo nie ma kasy. Teraz nikt już nic nie chce robić za darmo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.