Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Udało się! Łukasz Sypień z drużyną wywalczył finał „Bitwy na głosy”!

Autor admin
Data utworzenia: 21 kwiecień 2012, 22:55 Wszystkich komentarzy: 1


Udało się! Łukasz Sypień z drużyną wywalczył finał „Bitwy na głosy”!

Dzięki SMS-owym głosom widzów drużyna Kamila Bednarka, w której szeregach śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień wygrała dzisiejszym odcinek „Bitwy na głosy” czym zapewniła sobie udział w finale programu!

Dzisiejszy odcinek był niezwykle emocjonujący. W finałowym rozdaniu okazać się miało, która z trzech drużyna – Ryszarda Rynkowskiego, Mezo czy Kamila Bednarka dzięki największej liczbie głosów od widzów wystąpi w finale programu „Bitwa na głosy”. W ostatnim naszym wpisie na Portalu o telewizyjnym show „Dwójki” przytoczyliśmy słowa Łukasza Sypienia, w których zachęca naszych Czytelników do pomocy, do wysyłania SMS-ów. Jak się później okazało – było warto!

Na otwarcie dzisiejszego odcinka wszystkie pozostałe w programie ekipy wykonały utwór „Party” zespołu Oddział Zamknięty. Później przyszła pora na pojedyncze wykony.

Jako pierwsza zaprezentowała się najbardziej interesująca chojnowian drużyna z Brzegu. Wykonali oni utwór „Don't Speak” grupy No Doubt. Tuż po wielki szok – krytyka ze strony ekspertów. Chciało się wykrzyczeć „wreszcie”. Ileż można wszystko słodzić i chwalić. Dobra wróżba na początek!


Kolejne występy to zespół Ryszarda Rynkowskiego i przebój Joe Cockera „Unchain my heart” oraz Mezo z ekipą w hicie z filmu „Men in Black”.
Po pierwszej turze usłyszeliśmy i ujrzeliśmy niespodziankę. Po jednej dziewczynie z każdego zespołu i przebój Ewy Farny – „Cicho”. Zdania na temat kobiecego trio wśród ekspertów były podzielone…

Zaraz po tym występie ujrzeliśmy cząstkowe wyniki – nieznacznie przed drużyną Kamila Bednarka był zespół Ryszarda Rynkowskiego.

Drugą turę ponownie rozpoczął zespół z Brzegu. I od razu z miłą niespodzianką dla chojnowian – Łukasz Sypień otrzymał możliwość pokazania swoich umiejętności wokalnych! Zgodnie z zapowiedziami usłyszeliśmy kawałek zespołu Oasis – „Wonderwall”. Po utworze kolejny raz usłyszeliśmy krytykę z loży ekspertów. – Jestem bardzo rozczarowana waszym występem – powiedziała Alicja Węgorzewska.
„No one” Alicii Keys – ten kawałek w drugim podejściu zaprezentował zespół Ryszarda Rynkowskiego. Po chwili na scenie pojawił się Mezo z gościem specjalnym – Kasią Wilk – śpiewając razem ze swoim zespołem swoją piosenkę „Ważne”.

Po tradycyjnym teście Węgorzewskiej przyszła pora na wyniki. W pierwszej kolejności poznaliśmy zdobywcę trzeciego miejsca – był nim zespół Mezo. Za chwilę miało się wszystko wyjaśnić... Kamil Bednarek ze swoją drużyną otrzymał najwięcej głosów od widzów i tym samym ma zapewniony udział w wielki finale programu „Bitwa na głosy”! Gratulujemy i w imieniu Łukasza Sypienia dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na drużynę z Brzegu!

W kolejnym odcinku programu dowiemy się kto dołączy w finałowej bitwie do ekipy Kamila Bednarka i zmierzy się z nim o zwycięstwo. Czy będzie to zespół Mezo, czy Ryszarda Rynkowskiego - jak obstawiacie?

Komentarze

Super gratuluję ale szczerze mówiąc wolałbym żeby to Mezo wygrał bo ma lepsze plany co do przeznaczenia głównej nagrody . Promowanie wśród młodzieży akcji Zostań Dawcą Szpiku to ważne a Kamil wyda na młodych artystów wszyscy wiemy dlaczego młoda zdolna siostra .... hm też warto... Jestem jednak za mezo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.