Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Poznaliśmy najlepszych warcabistów powiatu legnickiego [ZDJECIA]

Autor admin
Data utworzenia: 23 wrzesień 2019, 14:14 Wszystkich komentarzy: 4


Poznaliśmy najlepszych warcabistów powiatu legnickiego [ZDJECIA]

W minioną sobotę gościliśmy w Goliszowie, który po raz kolejny był gospodarzem Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Warcabach. Na starcie zawodów tym razem stanęło 42 uczestników z czterech gmin powiatu legnickiego.

Organizatorami wydarzenia są Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie, lokalny klub Mewa Goliszów oraz samorząd powiatowy i gminny reprezentowane na otwarciu mistrzostw przez Elżbietę Iwanicką - dyrektora Wydziału Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym oraz Janusza Cygana - specjalistę ds. inwestycji i remontów w Wydziale Gospodarki, Planowania i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Chojnów.

Na starcie zawodów pojawili się reprezentanci gmin: Chojnów, Legnickie Pole, Kunice i miasta Chojnowa. Największą część uczestników stanowili reprezentanci szkół podstawowych: chojnowskiej "Czwórki' oraz placówek w Niedźwiedzicach i Bieniowicach. Rywalizacja w kilku kategoriach wiekowych odbyła się pod czujnym okiem sędziego Henryka Balkiewicza.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach uzyskali prawo udziału w Turnieju Strefowym Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, który odbędzie się 19 października w Ciechowie.


Poniżej prezentujemy wyniki zawodów:

kategoria do lat 10 - dziewczęta

1. Aleksandra Pawlik - SP 4 Chojnów - 5,0 pkt
2. Wiktoria Otfinowska - SP Bieniowice - 3,5 pkt,
3. Aleksandra Kołodziejczyk - SP 4 Chojnów - 3,0 pkt
4. Julia Baran - SP Bieniowice - 3,0 pkt
5. Nadia Sawicka - SP Bieniowice - 2,5 pkt
6. Weronika Łagoda - SP Niedźwiedzice - 1,0 pkt

- kategoria do lat 10 – chłopcy (startowało 10 zawodników)

1. Michał Jankowski - SP nr 4 Chojnów - 7,0 pkt
2. Szymon Lipski - SP Niedźwiedzice - 5,5 pkt
3. Antoni Lipa - SP Niedźwiedzice - 4,0 pkt
4. Wiktor Wilkowski - SP Bieniowice - 4,0 pkt
5. Filip Kudłaty - SP Niedźwiedzice - 4,0 pkt
6. Antoni Łach - SP Niedźwiedzice - 3,5 pkt

- kategoria 11-12 lat - chłopcy

1. Michał Gurgul - SP nr 4 Chojnów - 7,0 pkt
2. Piotr Kulawiak - SP Niedźwiedzice - 4,5 pkt
3. Przemysław Karnacz - SP nr 4 Chojnów - 4,0 pkt
4. Bartłomiej Urban - SP Bieniowice - 4,0 pkt
5. Oliwier Jarosz - SP Niedźwiedzice - 2,0 pkt
6. Michał Kudłaty - SP Niedźwiedzice - 0,5 pkt

- kategoria 11-12 lat – dziewczęta

1. Julia Grzech - SP 4 Chojnów - 5,5 pkt
2. Luiza Winiarska - SP Niedźwiedzice - 0,5 pkt

- kategoria 13 -18 lat (startowało 15 zawodników)

1. Marcel Sochacki - Legnickie Pole - 4,0 pkt
2. Gabriela Zarzycka - SP Bieniowice - 4,0 pkt
3. Kacper Oszczęda - SP Niedźwiedzice - 4,0 pkt
4. Mateusz Drapiewski - Legnickie Pole - 4,0 pkt
5. Szymon Babula - SP Niedźwiedzice - 4,0 pkt
6. Katarzyna Ostropolska - SP 3 Chojnów - 4,0 pkt

- kategoria 19 lat i starsi

1. Tadeusz Lesiak - Legnickie Pole - 6,5 pkt
2. Jakub Ostropolski - LZS MEWA Goliszów - 6,0 pkt
3. Aleksander Ciołczyk - LZS „Mewa” Goliszów - 4,0 pkt

-najmłodszy zawodnik : Aleksander Gawor z SP Bieniowice (ur 3.12.2012 r.)

- najstarszy zawodnik: Aleksander Ciołczyk , z Goliszowa (ur. 29.01.1948 r.)



Komentarze

Please try Google before asking about Great Product Site 8a82_59
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Updated Product Site c75d1b1
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Great Product Site a9d038a
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about High Rated Product Tips 4c254e2
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.