Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mistrzostwa Strzelec Opolskich i egzamin na pasy - KSW "SFORA" Chojnów

Autor admin
Data utworzenia: 17 kwiecień 2012, 13:57 Wszystkich komentarzy: 1


Mistrzostwa Strzelec Opolskich i egzamin na pasy - KSW "SFORA" Chojnów

Wczesnym rankiem w ostatnią sobotę zawodnicy Taekwondo Chojnów wyruszyli na ciężki bój – czekały ich Pierwsze Mistrzostwa Strzelec Opolskich 2012! Na matach Opolskiego Klubu Sportowego swoje umiejętności zaprezentować mieli Amadeusz Paras w kategorii młodzik oraz junior młodszy Kacper Dudek wspierani przez kierownika ekipy - Prezesa Pawła Kuczyńskiego. Zaś nad poprawnym przebiegiem imprezy czuwali licencjonowani sędziowie chojnowskiego Klubu - Paweł Knapik i Yevgen Nikitin.

Dla Amadeusza Parasa, który startował w kategorii młodzik był to debiut w tego typu zawodach. Ba, to dopiero początek jego przygody z Taekwondo – trenuje od lutego tego roku! Mimo nikłego doświadczenia, w konkurencjach szybkościowych, technicznych i układach formalnych (POOMSE) udało mu się uplasować tuż za podium. Wielki szacunek i ogromne gratulacje! Tak dobry wynik jest wspaniałą wróżbą na przyszłość.


Nad drugim z naszych zawodników ciążyła spora presja. Po wielu sukcesach na arenach krajowych jak i zagranicznych musiał udowodnić swoją wartość. Ponownie nie zawiódł - Kacper Dudek zajął II miejsce w swojej kategorii wagowej w konkurencji walk (KYORUGI). Gratulacje!

Tak było w sobotę. W niedziele zaś zawodnicy KSW "SFORA" Chojnów przystąpili do egzaminu na stopnie uczniowskie. Mimo sporego stresu i niewielkich pomyłek wszystkim udało się uzyskać wynik pozytywny. Gratulujemy!
źródło zdjęć: facebook.com/taekwondo.chojnow


Komentarze

W tym sezonie zapraszamy na treningi DZIECI na godzinę 16.00 oraz STARSZYCH na godzinę 17.00. Treningi na sali gimnastycznej Gim. nr 1 na Reymonta 1 w poniedziałki i czwartki. Serdecznie pozdrawiamy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.