Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowska grupa Młodzik wyprowadziła piłkarzy Ekstraklasy na boisko!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 03 kwiecień 2012, 11:29 Wszystkich komentarzy: 2


Chojnowska grupa Młodzik wyprowadziła piłkarzy Ekstraklasy na boisko!!!

Wczoraj podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Jagiellonią Białystok doszło do nie lada wydarzenia dla kilkunastu chłopców z naszego miasta. Chojnowska grupa Młodzik wyprowadziła zawodników jednej z drużyn na murawę boiska. Podczas całego zajścia spiker skandował: „zawodnicy są wyprowadzani przez grupę piłkarzy KS Chojnowianka, której trenerem jest Piotr Seheniewicz”.


Młodzi adepci futbolu już od początku mieli wiele wrażeń. W holu wejściowym do boiska widzieli piłkarzy przygotowujących się do meczu. W międzyczasie poznali kapelana Zagłębia Lubin, z którym mieli okazję porozmawiać.


Na kilka minut przez rozgrywką nasi chłopcy byli w pełni gotowi do powierzonego zadania. Klub Zagłębie Lubin przygotował specjalne pomarańczowe koszulki, które ubrali piłkarze grupy Młodzik. Całe wydarzenie było niezwykle emocjonujące, chłopcy byli nieco stremowani. W momencie jak już wychodzili na boisko widać było, że są dumni z powierzonego zadania.
Pośród fleszy aparatów, jupiterów oraz obecności telewizji nasi chłopcy wyprowadzili piłkarzy na środek boiska. Towarzyszyli zawodnikom Ekstraklasy przy powitaniu oraz losowaniu stron.Następnie powoli opuścili płytę boiska, aby udać się na trybuny.


Stąd już bardziej spokojni oglądali bardzo ciekawe widowisko. Zagłębie wygrało 2:1 i dzięki temu osiągnęło trzecie zwycięstwo z kolei. Po całych zawodach chłopcy byli niezwykle zadowoleni, z faktu, że to właśnie oni mogli spotkać zawodników osobiście.

Emocje młodych adeptów wzbudził również Tomasz Hajto – były wielokrotny reprezentant Polski, a obecnie trener zawodników z Białegostoku.Na trybunach nie zabrakło pani Prezes Małgorzaty Członki, która czynnie wspiera najmłodsze grupy piłkarskie KS Chojnowianka. Należy przypomnieć, że to za Jej kadencji udało się stworzyć tak liczne grupy młodzieżowe.


Na sam koniec pragniemy serdecznie podziękować trenerowi i opiekunowi grupy Młodzik panu Piotrowi Seheniewiczowi za udzielenie wszelkiej pomocy związanej z udziałem Portalu chojnow.pl w tym wydarzeniu. Dziękujemy również panu Robertowi Sadowskiemu z Zagłębia Lubin za wszelką pomoc przy organizacji spotkania Młodzików z piłkarzami.

Mała fotorelacja z samego spotkania:Komentarze

Ależ wspaniała impreza dla Młodzików. Gratulacje dla trenera za pomysł i wykonanie. Sam chciałbym być na ich miejscu. Widać, ze duma ich rozpierała. To wielkie wydarzenie dla chłopaków.
zgłoś komentarz
Trzeba przyznać, że dzieciaki miały frajdę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.