Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

II Chojnowski Konkurs Poetycki

Autor admin
Data utworzenia: 02 kwiecień 2012, 15:10 Wszystkich komentarzy: 0


II Chojnowski Konkurs Poetycki

Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Rekreacji i Sportu po raz drugi organizuje Chojnowski Konkurs Poetycki. Zachęcamy mieszkańców Chojnowa i okolic do uczestnictwa!

Konkurs mający na celu rozbudzenie talentów i popularyzowanie twórczości poetyckiej skierowany jest do mieszkańców Ziemi Chojnowskiej w wieku od 15 lat. Uczestnicy przydzieleni wiekowo do dwóch kategorii (15 – 19 lat, powyżej 19 lat) powalczą o nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów.

Chcąc wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie maksymalnie 3 wiersze w 4 egzemplarzach o dowolnej tematyce, jednak nigdzie wcześniej nie publikowane.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 10 września 2012 r. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w październiku br.

Zgłoszenie własnej twórczości do II Chojnowskiego Konkursu Poetyckiego jest szansą na zaistnienie w ludzkiej świadomości i pozostawienie po sobie śladu za pomocą tomiku zawierającego nagrodzone i wyróżnione utwory, którego wydanie planują organizatorzy.

Więcej informacji o II Chojnowskim Konkursie Poetyckim znaleźć można na stronie MOKSiR


Źródło: MOKSiR ChojnówKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.