Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Oficjalna prezentacja drużyny Oriens MTB Chojnów w nowym sezonie kolarskim

Autor admin
Data utworzenia: 03 kwiecień 2012, 15:23 Wszystkich komentarzy: 0


Oficjalna prezentacja drużyny Oriens MTB Chojnów w nowym sezonie kolarskim

Drugiego dnia kwietnia o godzinie 12:00 w auli Gimnazjum nr 2 w Chojnowie odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Oriens MTB Chojnów, reprezentującej nasze miasto w kolarstwie. Jak doskonale wiemy choćby z wpisów na Portalu CHOJNOW.PL – młodzi zawodnicy kochający jazdę na dwóch kółkach godnie reprezentują Chojnów zajmując wysokie miejsca w większości zawodów kolarskich.

Głównym założeniem spotkania było oficjalne przekazanie i prezentacja nowych koszulek zespołu ufundowanych przez grono sponsorów, bez których drużyna, raz – nie mogłaby istnieć, dwa – nie miałaby szans na sukcesy, które osiąga w coraz większej ilości.

Spotkanie zgrało się z sobotnim rozpoczęciem sezonu kolarskiego w Sobótce, w którym uczestniczyli również nasi zawodnicy zajmując wysokie miejsca (niebawem na Portalu CHOJNOW.PL szczegółowa relacja wraz z wynikami).
W dzisiejszej prezentacji drużyny udział wzięli m.in. trener zespołu – pan Eugeniusz Bobiowski, prezes klubu – pan Stanisław Rokus, Burmistrz Miasta Chojnowa – pan Jan Serkies, były dyrektor Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, jeden z założycieli MTB Orient – pan Mirosław Gębala, pani wiceprezes Banku Spóldzielczego (jednego ze sponsorów kolarzy) – Renata Wiszniewska oraz nauczyciele – wraz z obecnym dyrektorem panem Andrzejem Urbanem – i uczniowie szkoły.Spotkanie poprowadził prezes klubu – pan Stanisław Rokus, przedstawiając pokrótce historię klubu oraz osiągnięcia indywidualne jak i zespołowe. Było się czym chwalić – w klasyfikacji klubowej MTB Oriens Chojnów w zeszłym sezonie zajął 4 miejsce w kategorii MTB, zaś 9 w klasyfikacji ogólnej (MTB + szosa) na Dolnym Śląsku. Warto wyróżnić również Przemka Kaczmarka, który jest czwartym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej oraz Sandrę Traczyk – zdobywczynię drugiego miejsca w województwie dolnośląskim.


W trakcie spotkania Burmistrz Miasta Chojnowa przekazał zawodnikom klubu profesjonalne kaski kolarskie oraz podziękował, że zespół godnie reprezentuje nasze miasto. W trakcie krótkiego przemówienia słowa uznania usłyszeli – poza zawodnikami – twórcy klubu, zarządcy oraz dobrzy ludzie, który wspierają zawodników w jakikolwiek sposób. Z racji zbliżających się świąt Burmistrz Miasta złożył przybyłym życzenia Wielkanocne – zdrowych, radosnych, spędzonych w miłej atmosferze świąt.W ramach podziękowań dla sponsorów zawodnicy Oriens MTB Chojnów wręczyli obecnym na spotkaniu sponsorom kwiaty.

Na koniec prezentacji drużyny przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie młodych kolarzy z osobami mającymi wkład w rozwój i funkcjonowanie drużyny.Z tego miejsca zespół MTB Oriens Chojnów chciałby serdecznie podziękować sponsorom, bez których niemożliwe byłyby dotychczasowe, jak i przyszłe sukcesy:
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.