Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UKKS Oriens szuka ludzi dobrej woli w zbiórce charytatywnej na zakup busa osobowego dla klubu

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 26 marzec 2019, 15:39


UKKS Oriens szuka ludzi dobrej woli w zbiórce charytatywnej na zakup busa osobowego dla klubu

Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i wytrwałość zawodników sprawiają, że Klub Kolarski Stowarzyszenie ORIENS plasuje się w czołówce klubów kolarskich Dolnego Śląska (obecnie na 3 miejscu w klasyfikacji klubów na Dolnym Śląsku, spośród 18).

Liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie, obecnie jest to liczba 28 zawodników i zawodniczek w 7 kategoriach wiekowych w dwóch sekcjach: mtb i szosa.

Liczne sukcesy na zawodach wojewódzkich jak i ogólnopolskich świadczą o talencie, wielkiej pasji i sercu do kolarstwa zawodników, którzy poświęcają się w całości temu co robią.

Naszym celem jest stworzenie silnego klubu, którego trzon będą zapewniać najmłodsi jego wychowankowie, którzy w przyszłości zasilą szeregi być może nawet kadry narodowej. Mając na uwadze ten fakt pragniemy, by udział młodych ludzi w imprezach sportowych miał również wpływ na kształtowanie się ich postaw duchowych i moralnych.

Do tego wszystkiego potrzebujemy wsparcia finansowego. Klub działa dzięki przychylności i dotacji z Urzędu Miejskiego w Chojnowie lecz obecnie przy tej liczbie zawodników, największym naszym zmartwieniem jest brak busa osobowego, którym moglibyśmy dojeżdżać na zawody zarówno dolnośląskie jak i krajowe. Pomimo tak ogromnego zaangażowana rodziców zawodników, nie jesteśmy w stanie dojechać w komplecie na zawody i przewieźć cały sprzęt. Stąd pomysł zbiórki charytatywnej na zakup busa osobowego i prośba o wsparcie dla dzieci z naszego klubu :)

Wszelkich szczegółów dotyczących akcji udziela:

Waldemar Łysyganicz, tel. 605 487 562

Alicja Marciniec, tel. 515 400 844