Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co słychać w lokalnej piłce nożnej?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 22 marzec 2019, 20:19 Wszystkich komentarzy: 1


Co słychać w lokalnej piłce nożnej?

Przed nami weekendowe wzmagania na boiskach piłkarskich w okręgowym związku piłki nożnej w Legnicy. Klasa okręgowa i klasa A swoją inaugurację rozpoczęły w zeszły weekend, zaś w nadchodzący na boiska wyjdą zawodnicy klasy B.

Klasa okręgowa

Zarówno Chojnowianka, jak i Czarni Rokitki swoje mecze rozpoczną w niedzielne popołudnie na własnych boiskach. Chojnowianka na inaugurację ligi zremisowała na trudnym boisku w Chobieni. A mecz z tamtejszą Odrą był premierowym spotkaniem Z. Grzybowskiego zarówno w roli trenera, jak i zawodnika. Czarni po wysokich porażkach z Konfeksem i Księginicami znajdują się w trudnej sytuacji, a najbliższy mecz będzie tym o 6 punktów.

niedziela, 24 marca, godz. 15.00

Chojnowianka Chojnów – Iskra Księginice

Czarni Rokitki – Iskra Kochlice


Klasa A

Zawodnicy Sokoła Krzywa jako jedyni z Gminy Chojnów zainkasowali komplet punktów na inaugurację rundy wiosennej, a swoją dobrą predyspozycję będą mogli potwierdzić w derbowym spotkaniu z Orlikiem Okmiany. Orlik swój mecz w poprzedniej kolejce przegrał z liderem ze Złotoryi, tracąc bramkę w doliczonym czasie spotkania. Zaś Burza Gołaczów i Płomień Michów ulegli rywalom 0:3, a utrata punktów w najbliższej kolejce utrudni ich sytuację w ligowej tabeli.

sobota, 23 marca

Wilkowianka Wilków – Burza Gołaczów, godz. 15.30

Orlik Okmiany – Sokół Krzywa, godz. 16.00

niedziela, 24 marca

Płomień Michów – LZS Lipa, godz. 11.00


Klasa B

W tej klasie rozgrywkowej pozostało 5 zespołów reprezentujących ziemię chojnowską, bowiem w tej rundzie z rozgrywek wycofał się zespół Start Osetnica. Inauguracja ligi zapowiada się ciekawie ze względu na wiele niewiadomych, niebawem jednak dowiemy się, który z zespołów okaże się „czarnym koniem ligi”.

niedziela, 24 marca

Iskra Kochlice – Mewa Goliszów, godz. 11.00

Ikar Miłogostowice – Orlik II Okmiany, godz. 11.00

Iskra Niedźwiedzice – LZS Biała, godz. 13.00

Zryw Stary łom – Radziechowianka Radziechów, godz. 13.00


Komentarze

For the person asking for sites about best personal finance tips, finance tips personal budget tips, good finance ideas, top finance recommendations, top money recommendations, I highly recommend this worthwhile money recommendations profile or for finance tips 2020, good money words of advice, excellent money recommendations, top finance words of advice, good finance words of advice, check out this simple financial words of advice page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.