Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Udany występ chojnowskich taekwondzistów w Budziszynie

Autor admin
Data utworzenia: 20 marzec 2019, 11:26 Wszystkich komentarzy: 0


Udany występ chojnowskich taekwondzistów w Budziszynie

Dwa złote i dwa srebrne medale przywieźli do Chojnowa młodzi zawodnicy klubu taekwondo LMKS SFORA, którzy w minioną sobotę zaprezentowali się na 21. Oberlausutz Cup w górnołużyckim Budziszynie.

Po medale sięgnęli: Eliza Laskowska (złoto, kat. -55 kg kadet), Julia Domańska (złoto, kat. -43 kg młodzik), Mikołaj Korejko (srebro, kat. -49 kg kadet), Franciszek Olszewski (srebro, kat. -39 kg młodzik).

Zawodnicy z naszego miasta wraz z reprezentantami klubów z Bogatyni i Zgorzelca wystartowali jako Dolnośląski Związek Taekwondo Olimpijskiego, który w klasyfikacji drużynowej uplasował się na drugim miejscu, zaraz po Samurai Berlin.

- Julia w drodze do złotego medalu wygrała wszystkie pojedynki przed czasem, knockoutując lub wygrywając przez poddanie. Eliza zaliczyła niezwykle udany start i w drodze do złota, pokonała zawodniczki z Niemiec i Czech wysoką, 20 punktową przewagą punktową. Franciszek pierwszy pojedynek z reprezentantem z Berlina wygrał 25 punktową przewagą, w walce finałowej niestety pomimo wszelkich starań musiał uznać wyższość przeciwnika z którym przegrał na punkty. Mikołaj Korejko, który z powodu kontuzji nie wystartował w Pucharze Polski odrobił stratę i ostatecznie uplasował się na drugim miejscu - informują przedstawiciele chojnowskiego klubu taekwondo.

fot. Taekwondo Chojnów


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.